Bezpośredni lot do Dubrownika, tani nocleg na 7 dni, najlepsze atrakcje turystyczne

Lot za 497 zł za osobę + nocleg za 1867 za 2 osoby na 7 dni + 50 atrakcji turystycznych

Piękne morze, czysta plaża, natura i zabytki dookoła… Chorwacja nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, dlatego dziś proponujemy wam okazję na wakacje w Dubrovniku. Terminy czerwcowo-lipcowe powinny pasować praktycznie każdemu. Bezpośrednie połączenia lotnicze są dostępne z Krakowa i Warszawy. Gotowi?

Zwiedzanie fas fa-monument black Wycieczki fas fa-map-marked blue

Połączenie lotnicze do Dubrownika

Lot do dubrownika

Zarezerwuj lot do Dubrownika:

Lot dla 2 w dwie strony   

*Jeżeli szukasz rejsu dla większej liczby osób, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie.

Ma być tanio – i będzie. A na dodatek szybko, bo podróż potrwa około dwie godziny. Do Dubrovnika zabiorą was linie LOT, z którymi możecie polecieć w obie strony już od 497,00 zł za osobę z bagażem rejestrowanym. Mowa o liniach tradycyjnych, a nie tanim przewoźniku, zatem liczcie na przekąski w trakcie podróży.

Oferta noclegowa

Nocleg w dubrowniku
Apartament w Dubrowniku, cena dla 2 osób za 7 nocy

Zarezerwuj nocleg dla dwóch osób na 7 dni:

Rezerwuj apartament w Dubrowniku

W Dubrovniku nietrudno o dobre zakwaterowanie. Nasz wybór padł na pensjonat Guest House Nikolina – z widokiem na morze i przestronnym tarasem. Stosunek jakości do ceny jest w jego przypadku idealny, bo za sześć nocy w dwuosobowym pokoju z łazienką i klimatyzacją zapłacicie już 1741 zł. Oczywiście w standardzie znajduje się darmowe Wi-Fi, a także telewizor z płaskim ekranem.

Pensjonat Nikolin
 Guest House Nikolina

 

Booking.com

Atrakcje turystyczne Dubrownika

Nie musicie się martwić o pomysły na spędzenie wolnego czasu, bo zawsze jest jeszcze jedna kawiarenka czy jeszcze jeden odcinek plaży, który warto wypróbować. A jeśli to nie wystarcza – oto kilka naszych propozycji.