Wyszukaj połączenie i kup bilet

Jak tanio dostać się do Wielkiej Brytanii

Tower BridgeWielka Brytania po odłączeniu się od Unii Europejskiej raczej nie będzie narzekała na brak turystów. Paradoksalnie, wiele osób będzie chciało zobaczyć, jak wygląda „życie po Brexicie”. Jeśli dodamy do tego rzeszę Polaków mieszkających i pracujących w Anglii, regularnie odwiedzających rodziny w Polsce, nietrudno zauważyć, że ruch na trasie Polska – Anglia i z powrotem raczej wzrośnie, niż zmaleje. A przecież Anglia to też popularny kierunek turystyczny – zaczynamy pod słynnym londyńskim Big Benem i ruszamy w podróż po kraju. Londyn, Birmingham, Nottingham, Manchester, Belfast, Liverpool i przepiękne zamki Edynburga czekają. I to w bardzo przystępnych cenach.

W skład Wielkiej Brytanii zalicza się Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia.

Promocje lotnicze do Anglii to oferty unikalne pod każdym względem. Tanie loty do Londynu zaczynają się od 38 złotych. To nie żart! Za mniej niż sto złotych polecimy do wielu angielskich miast. Cena biletu obejmuje także podróż powrotną. Natomiast opłatę serwisową i bagażową często wnosi się oddzielnie i warto to wcześniej sprawdzić.

Jeśli interesuje nas podróż w określonym dniu, najlepiej znaleźć połączenie przez wyszukiwarkę lotów:

 

Wyszukiwarka biletów lotniczych

 

Najczęściej wybierane połączenia lotnicze:

   

  London Eye

  Alternatywą dla osób, które nie mogą, czy nie chcą podróżować samolotem jest przejazd autokarem bezpośrednio z Polski do Anglii lub Walii. Wielkim plusem wyboru przewozu autokarowego jest bagaż wliczony już w cenę biletu – zabierz ze sobą aż 30kg do luku bagażowego i 5kg jako bagaż podręczny.
  Kolejnym atutem jest długa lista miast do których autokary dojeżdżają – są to odległości nawet do 80 mil od lotnisk. Ceny biletów autokarowych są stałe, jednak można trafić na oferty promocyjne. Jak to z promocjami bywa – znikają jako pierwsze, dlatego warto zorganizować wyjazd wcześniej i wykupić bilety z wyprzedzeniem. 
  Rezerwacji możesz dokonać tutaj:

  Bilety autokarowe Transpomat

  Bilety autokarowe Sindbad

  Edit (2021-01-18)

  Lista przystanków jest obecnie okrojona - obsługiwane przystanki

  Anglia: 

  Birmingham, Bournemouth, Bristol, Coventry, Dover, Gloucester, Leeds, London, Luton, Maidstone, Manchester, Northampton, Portsmouth, Reading, Slough, Southampton, Swindon


  Walia: 

  Cardiff, Llanelli, Swansea. 


  Szkocja:

  Tymczasowo nie są obsługiwane przystanki w Szkocji. Najdalej na północ obsługiwane przystanki w Anglii znajdują się w miastach Manchester oraz Leeds. 


  Polska: 

  Augustów, Bydgoszcz, Chełm, Dębica, Elbląg, Ełk, Emilianów, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wlkp, Grajewo, Grudziądz, Iława, Jarosław, Kalisz, Katowice, Kielce, Koło, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Lębork, Lublin, Łomża, Łódź, Malbork, Nakło, Nowa Sól, Nowogard, Olsztyn, Opole, Ostróda, Piła, Piotrków Trybunalski, Poznań, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Skarżysko-Kamienna, Sławno, Słubice, Słupsk, Stawiski, Szczecin, Szczuczyn, Świebodzin, Świecie, Tarnów, Tczew, Toruń, Wałcz, Warszawa, Wejherowo, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zielona Góra

  Uwaga - odcinek Suwałki - Warszawa (przez Augustów, Ełk, Grajewo, Szczuczyn, Stawiski, Łomża i Emilianów) jest obsługiwany przez przewoźnika Żak Express, przesiadka w Warszawie.

  Najczęściej wybierane połączenia autokarowe:

   


  Wyszukaj i kup bilet autokarowy