Linie Emirates wznawiają loty do Phuket

Bilety lotnicze EmiratesJuż od 2 lipca linie EMIRATES będą realizowały połączenia lotnicze cztery razy w tygodniu na wyspę Phuket, ponownie otwierając to popularne miejsce dla turystów z zagranicy. Ponadto osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 będą cieszyć się bezproblemową podróżą, ponieważ nie będą musiały odbywać kwarantanny po przyjeździe. Phuket to jedno z najbardziej lubianych miejsc wakacyjnych na świecie, które jest znane z rozległych, białych i piaszczystych plaż.

Trasa Dubaj-Phuket będzie obsługiwana przez Boeinga 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, oferując usługi premium w klasach pierwszej i biznes oraz w klasie ekonomicznej. Lot Emirates EK378 wystartuje z Dubaju we wtorki, piątki, soboty i niedziele o godzinie 03:00, lądując na Międzynarodowym Lotnisku Phuket o 12.30 tego samego dnia. Lot powrotny EK379 odleci z Phuket o 00:10 w środy, soboty, niedziele i poniedziałki docierając do Dubaju o 03:05 tego samego dnia (wszystkie podane godziny to czas lokalny).

Cztery rejsy tygodniowo zapewnią klientom wygodę i wybór dostosowany do ich planów wakacyjnych. Popularne tajskie miasto pozostaje ulubionym miejscem podróżnych z Bliskiego Wschodu, Europy i nie tylko. Od września 2020 r. linie Emirates wznowiły również codzienne loty do Bangkoku.

Bilety lotnicze do Phuket można rezerwować na stronie Emiarates lub za pośrednictwem biur podróży. Więcej informacji na temat wymogów wjazdowych do Phuket i obowiązkowej dokumentacji dla obywateli spoza Tajlandii można znaleźć tutaj.

Linie Emirates bezpiecznie wznowiły loty do ponad 120 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci, umożliwiając podróżnym wygodne połączenie z obiema Ameryką, Europą, Afryką, Bliskim Wschodem oraz Azją i Pacyfikem przez Dubaj. Linie Emirates nadal koncentrują się na podejmowaniu różnych kroków, by ułatwić podróżowanie, współpracują z organami i organizacjami ds. zdrowia. Emirates wprowadziły środki bezpieczeństwa na ziemi i na pokładzie, we wszystkich punktach styku, aby zapewnić pasażerom najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny na każdym etapie podróży. Linia lotnicza wprowadziła również niedawno technologię zbliżeniową, aby ułatwić klientom podróż przez lotnisko w Dubaju.

Emirates nadal przodują w branży dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które odpowiadają na potrzeby podróżnych w tym dynamicznym czasie. Ostatnio linia lotnicza rozwinęła swoje inicjatywy w zakresie obsługi klienta, oferując jeszcze bardziej elastyczne zasady rezerwacji, rozszerzenie ochrony ubezpieczeniowej od wielu ryzyk i pomagając lojalnym klientom w zachowaniu ich mil i statusu członkostwa.

Źródło: InfoWire