Wyszukaj połączenie i kup bilet


Majówka i wakacje w Chorwacji 2021

Autokary do Chorwacji

Okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy z utęsknieniem czekają na możliwość podróżowania i wypoczynku w ciekawych miejscach. W związku z licznymi zapytaniami o przewozy na trasie Polska-Chorwacja-Polska, mamy dla Państwa świetną wiadomość GlobTourist oficjalnie rozpoczyna nowy sezon 2021. 

Zaplanuj majówkę i wakacje 2021 na naszym portalu. Z powodzeniem zakupisz bilet i wybierzesz przyjemny nocleg z szerokiej bazy ofert. 
Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

Autokarem do Chorwacji

GlobTourist w 2021 roku kursuje następująco:

Wyjazdy z Polski w piątki

 • kwiecień: 30 (MAJÓWKA)
 • lipiec: 02, 09, 16, 23, 30
 • sierpień: 06, 13, 20, 27
 • wrzesień: 03, 10, 17, 24

Wyjazdy z Chorwacji w soboty

 • maj: 08 (MAJÓWKA)
 • lipiec: 03, 10, 17, 24, 31
 • sierpień: 07, 14, 21, 28
 • wrzesień: 04, 11, 18, 25

 

Główny autokar jedzie trasą przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice, Żory i Cieszyn. Pasażerowie jadący z Wrocławia, Opola, Strzelec Opolskich oraz Gliwic dowożeni są do Katowic busem bądź samochodem osobowym, gdzie następuje przesiadka do głównego autobusu.

 

Kliknij i wyszukaj połączenie do Chorwacji

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • W przypadku wyjazdu z Łodzi przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny na parking przy Hotelu Górskim w miejscowości Polichno koło Tomaszowa Mazowieckiego. W przypadku wyjazdu z Krakowa przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny do Katowic. Na około 2 dni przed wyjazdem przewoźnik kontaktuje się z pasażerem celem poinformowania czy wyjazd z Krakowa oraz Łodzi odbędzie się, czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.
 • Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.
 • Pasażer ma prawo zabrać ze sobą bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, które są wliczony w cenę biletu.
 • Paszport nie jest wymagany, wystarczy ważny dowód osobisty. Autokar jedzie przez Czechy, Słowację oraz Węgry. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w zakresie podróżnych.

 

 

Chorwacja to piękny kraj często odwiedzany przez Polaków. Nic dziwnego, wspaniałe urozmaicone wybrzeże urzeka swym wyjątkowym pięknem. Każda miejscowość i miasto ma swój niepowtarzalny charakter. Wybrzeże Adriatyku przyciąga pięknymi plażami i turkusowym morzem oraz słoneczną pogodą i urozmaiconym krajobrazem. Zabytkowe miasta zachwycają swym majestatem. Przepiękne parki narodowe zapierają dech w piersi. Nie można zapomnieć również o pysznej kuchni, która zaspokoi największych smakoszy. Wybierz się do Chorwacji na urlop, żeby poznać jej walory.  

Glob Tourist już od wielu lat z powodzeniem prowadzi sezonową linię autokarową na trasie Polska-Chorwacja-Polska. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów. Przewoźnik oferuje przewóz z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Polichna, Opola, Krakowa, Strzelec Opolskich, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Żor i Cieszyna do wielu miejscowości w Chorwacji.

Są to następujące miejscowości: Zagrzeb, Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Drage, Pirovac, Vodice, Zaton, Sibenik, Primosten, Rogoźnica, Marina, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomilica, Split.
Opis przystanków i godziny przyjazdów/odjazdów można sprawdzić w rozkładzie jazdy. 

Zakup biletu w wyszukiwarce u góry strony lub  telefonicznie 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

Glob Tourist oferuje kursy nowoczesnymi i wygodnymi autokarami klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Każdy autokar posiada klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera. Podczas podróży autokar zatrzymuje się głównie na stacjach paliw. Takie postoje odbywają się średnio co 4 godziny.

CENY BILETÓW:

Ceny biletów autokarowych uzależnione są od miejsca wyjazdu z Polski:

 • Warszawa, Polichno, Łódź, Wrocław - w obie strony cena 494 PLN/osobę, w jedną stronę 373 PLN/osobę,
 • Częstochowa, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Kraków, Żory, Cieszyn: w obie strony cena: 464 PLN/osobę, w jedną stronę 353 PLN/osobę.
 • RABATY: 5% stały klient,
 • 5% grupa ( od 6 osób ).
 • Maksymalny łączny rabat: 10%.

 

Kliknij i wyszukaj połączenie do Chorwacji