Wyszukaj połączenie i kup bilet

Nad Morze Bałtyckie autobusem – EKSPRES BUS - Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze

Sezon urlopowo – wakacyjny jest już na wyciągnięcie ręki. Podczas planowania urlopu wybór komfortowego przejazdu to jedna z kluczowych kwestii.

Na naszej stronie zakupisz bilet autokarowy nad Morze Bałtyckie. Przejazd autobusem to komfortowa i wygodna opcja. EKSPRES BUS oferuje dwie linie wakacyjne nad Morze Bałtyckie. Jedna z nich to trasa z Trzebnicy, Wrocławia, Lubina i Gorzowa Wielkopolskiego do Międzyzdrojów, Międzywodzia, Dziwnowa, Pobierowa, Trzęsacza, Rewala i Niechorza  


Oferty wczasów

Kursy odbywają się regularnie od 29 maja do 12 września. Przewoźnik oferuje wyjazdy i powroty w soboty oraz niedziele. Wyjazdy nad morze odbywają się w nocy, co umożliwia rozpoczęcie doby hotelowej już z samego rana. Z kolei powroty zaplanowane są około południa, dzięki czemu jest czas na spokojne spakowanie.

Warto śledzić ofertę na bieżąco i wykupić bilet z wyprzedzeniem, ponieważ jest to popularna trasa. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.


Polska może poszczycić się pięknym Wybrzeżem. Wakacje nad Morzem Bałtyckim cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bałtyk co roku przyciąga jak magnes licznych spragnionych słońca turystów. Nadmorskie miejscowości są czyste i zadbane z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, co cenią sobie Polacy oraz goście zagraniczni. Obecność jodu w powietrzu pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Szerokie i piaszczyste plaże, morska bryza, szum fal, sporty wodne, wyśmienita kuchnia – to i wiele więcej znajdziesz nad Bałtykiem. Przekonaj się sam. Wakacje w Polsce to świetna opcja. Zaplanuj je z nami już teraz!


Atrakcje turystyczne - Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze.


  • Polskie Wybrzeże słynie z zadbanych miejscowości turystycznych z pięknymi plażami. Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze potwierdzają tę regułę.

 

  • Międzyzdroje to popularne miasto wypoczynkowe położone w województwie zachodniopomorskim, na wyspie Wolin.  Leży nad Zatoką Pomorską. Od wschodu i południa graniczy z terenami Wolińskiego Parku Narodowego. Molo to wizytówka tego miasta. Najbardziej rozpoznawalną ulicą jest Promenada Gwiazd. Wśród licznych atrakcji turystycznych warto wymienić Gabinet Figur Woskowych, Bałtycki Park Miniatur czy Oceanarium.

 

  • Międzywodzie to ładna miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa  położona wśród lasów na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską z dobrą infrastrukturą turystyczną.

 

  • Dziwnów to znana miejscowość turystyczna. Wśród różnych atrakcji warto wymienić Nadmorski Park Miniatur i Kolejek. Promenada Nadmorska w Dziwnowie to doskonałe miejsce na przechadzki.

 

  • Oceanarium w Pobierowie zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Olbrzymie akwaria kryją morskie ryby i ssaki z całego świata. Zobaczyć tu można aż 20 wielkich zbiorników wodnych z kolorowymi osobnikami, m.in., murenami, węgorzami, czarno-białymi panienkami czy pyszczakami.

 

  • Bardzo charakterystycznym obiektem w Trzęsaczuruiny gotyckiego kościoła zlokalizowane na klifie. Obiekt pierwotnie został wybudowany w odległości około 2 km od brzegu morza. Przez lata proces abrazji spowodował zniszczenie świątyni. Obecnie została tylko jedna ściana u szczytu klifu.

 

  • Park Wieloryba w Rewalu to fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi. Repliki przedstawiają okazy w prawdziwych rozmiarach. Można zobaczyć m.in. wieloryby, rekiny czy kałamarnice. Dzieci poprzez zabawę poznają tajniki morza. Obiekt dzieli się na kilka sekcji tematycznych: Bałtyk, Giganci z Oceanów, Potwory z Głębin, Piraci i Papugi.

 

  • W Niechorzu znajduje się okazała latarnia morska. Położona jest na wysokim klifowym brzegu. Ma 45 metry wysokości. Z tarasu widokowego usytuowanego na wysokości 37 metrów można podziwiać malownicze Wybrzeże Rewalskie i okolicę. 
     

Oferta wczasów nad Bałtykiem

Teraz taniej o 5 %4 dni od 759 zł za osobę z: Poznań
9 dni od 1730 zł za osobę z: Bielsko - Biała
Teraz taniej o 12 %2 dni od 595 zł za osobę z: Częstochowa
7 dni od 1479 zł za osobę z: Legnica
Teraz taniej o 5 %3 dni od 854 zł za osobę z: Rawicz
9 dni od 1240 zł za osobę z: Bielsko - Biała
Teraz taniej o 1 %3 dni od 749 zł za osobę z: Warszawa