SINDBAD - kolejne 20 przystanków na terenie Niemiec od 23 maja

Bilety autokarowe SINDBADPrzewoźnik autokarowy SINDBAD poinformował, że wznawia z dniem 23 maja obsługę kolejnych dwudziestu przystanków na terenie Niemiec. 

Już od najbliższej soboty będzie można dojechać do następujących miejscowości:  Aschaffenburg, Bonn, Brühl, Duisburg, Fulda, Göttingen, Hagen, Hanau, Homburg, Kaiserslautern, Kassel, Krefeld, Mönchengladbach, Münster, Öhringen, Osnabrück, Saarbrücken, Saarlouis, Unna oraz Wuppertal.


Prosimy o każdorazowe sprawdzanie dostępności miejsc na stronie www.BiletyAutokarowe.pl

 

 


Kliknij i kup bilety autokarowe linii SINDBAD

Nowe przystanki będą obsługiwane w ramach rozkładów 02EX i 03EX z południowej Polski oraz rozkładu 12EX z centralnej i północnej Polski. 

Przewoźnik przypomina, że w trakcie oczekiwania na autokar należy zachować bezpieczny dystans pomiędzy innymi osobami znajdującymi się na przystanku. Dodatkowo informuje, że do czasu zniesienia restrykcji dot. zachowania dystansu społecznego, gwarantuje pasażerom w cenie biletu podwójne miejsce siedzące w autokarze.

Kwestie dotyczące przekraczania granic, ewentualnych dodatkowych wymaganych dokumentów oraz kwarantanny prosimy sprawdzać każdorazowo przed podróżą na stronach rządowych lub kontaktować się z dowolną jednostką Straży Granicznej.