SINDBAD - rozkład jazdy Polska Niderlandy (Holandia), linia 06MPEX
SINDBAD - tymczasowy rozkład jazdy Polska Holandia, linia 06MPEX.
Trasa ta obejmuje przystanki: Amsterdam, Haga, Hengelo i Rotterdam.
Poniżej znajdują się wszystkie przystanki na trasie do i z Holandii w ramach tymczasowego rozkładu 06MPEX. Przedstawiony rozkład jazdy może być rozbudwany o kolejne przystanki. Kupując bilet online w wyszukiwarce należy wpisać szukaną relację, np. połączenie Warszawa - Amsterdam czy połączenie Gdynia - Haga.
Zapraszamy na stronę bilety autokarowe Sindbad, gdzie można dokonać zakupu zarówno online jak i telefonicznie pod numerem 0048 71 724 23 77 pn-pt 08:00 do 16:00.
Alfabetyczna lista przystanków (aktualne na dzień 2020-07-08):
Wyjazd | Powrót | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzień | Godzina | Przystanek | Godzina | Dzień | |||||||||||||||
Pn | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- | 08:45 | SUWAŁKI, Dworzec Autobusowy, ul. Utrata 1B, stan. 8 | 19:00 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- | 09:25 | AUGUSTÓW, przystanek przy CH Marjon, ul. Mazurska 10 | 18:25 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- | 10:15 | EŁK, Dworzec PKS, st. nr 1, Jarosława Dąbrowskiego | 17:45 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- | 10:40 | ORZYSZ, przystanek autobusowy - Rynek | 17:15 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 11:10 | GIŻYCKO, parking, ul. Dąbrowskiego | 16:45 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 11:45 | KĘTRZYN, przystanek komunikacyjny, ul.Dworcowa -dworzec PKP | 16:10 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 12:20 | MRĄGOWO, dworzec PKS, ul. Kolejowa | 15:35 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 12:50 | BISKUPIEC, przystanek ul. Mickiewicza 30 | 15:00 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 13:50 | OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja | 14:20 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 14:50 | OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień | 13:15 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 15:20 | IŁAWA, Dworzec PKS, Dworcowa | 12:40 | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 15:40 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE, Stacja ORLEN przy ul. Grunwaldzkiej | 12:20 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 16:10 | BRODNICA, węzeł komunikacyjny, ul..Gen. Maczka | 11:50 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 17:20 | TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto | 10:45 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 18:05 | INOWROCŁAW, Dworzec PKS, Plac Kasprowicza 5 | 10:00 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Pn | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 22:45 | SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39 | 05:05 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 00:30 | BERLIN, ZOB am Funkturm | 01:00 | Wt | -- | Cz | -- | Sb | Nd | -- | |||
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 07:30 | HENGELO, Centraal Station | 20:00 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | |||
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 09:30 | AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein | 18:00 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | |||
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 10:30 | DEN HAAG, CS/Schedeldoekshaven Bus Stop | 16:45 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | |||
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 11:15 | ROTTERDAM, Willemsplein | 15:50 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- |
*(pełna wersja znajduje się w rozkładach jazdy dostępnych przy zakupie biletu)
Ważne Informacje z rozkładu jazdy:
|
Zmiany:
|