SINDBAD - rozkład jazdy Polska Niemcy, linia 04EX

Rynek Marienplatz w Monachium, Bawaria
Rynek Marienplatz w Monachium, Bawaria - shutterstock

SINDBAD - tymczasowy rozkład jazdy Polska Niemcy (kierunek Monachium), linia 04EX.

Trasa ta obejmuje przystanki: Augsburg, Bayreuth, Biberach An Der Ris, Chemnitz, Friedrichshafen, Hof, Ingolstadt, Kempten, Landsberg Am Lech, Landshut, Lindau, Meersburg, Memmingen, München, Ravensburg, Regensburg, Rosenheim, Ulm, Weiden In Der Oberpfalz.

Dodatkowo rozkład jazdy 04 obejmuje Innsbruck, Bregenz, Sankt Gallen.

Poniżej znajdują się wszystkie przystanki na trasie do i z Niemiec w ramach tymczasowego rozkładu Sindbad 04EX z południowej Polski. Godziny wyjazdu / przyjazdu dla nietórych przystanków mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia. Przedstawiony rozkład jazdy może być rozbudowany o kolejne przystanki. Kupując bilet online w wyszukiwarce należy wpisać szukaną relację, np. połączenie Kraków - Monachium czy połączenie Opole - Regensburg.


Zapraszamy na stronę bilet autokarowe Sindbad, gdzie można dokonać zakupu zarówno online jak i telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

Kliknij i kup bilety autokarowe SINDBAD 
 

Alfabetyczna lista przystanków:

Wyjazd

 

Powrót

Dzień GodzinaPrzystanekGodzinaDzień
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:45

PL ANDRYCHÓW, Dworzec autobusowy, Krakowska 23 

11:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:20

PL BEŁCHATÓW, węzeł przesiadkowy Szpital, ul. Czapliniecka 

11:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:20

PL BIECZ, Stacja paliw BP, ul. Załawie 106 

15:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:15

PL BIELSKO-BIAŁA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 

11:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
----Śr--PtSb-- 

10:10

PL BIŁGORAJ, Dworzec PKS, Bohaterów Monte Cassino 1 

17:30

----Cz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:50

PL BOCHNIA, pl. Pułaskiego - przystanek MPK 

12:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

23:00

PL BOLESŁAWIEC, Dworzec PKS, Wesoła 23 

04:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:15

PL BRZEG, Stacja Paliw - LOTOS - ul. Starobrzeska 40 

07:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:30

PL BRZESKO, ul. Uczestników Ruchu Oporu 

12:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------SbNd 

14:30

PL BUSKO-ZDRÓJ, Dworzec PKS, Waryńskiego 

12:45

--------SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:40

PL BYTOM, Stan. przy dworcu autobus.obok PKP, Pl.Wolskiego 1 

09:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

09:30

PL CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20 

17:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:30

PL CHORZÓW, pl. Powstańców Śl. 

10:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:20

PL CIESZYN, stacja paliw PKN ORLEN, ul. Filasiewicza 

12:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:50

PL CZĘSTOCHOWA, Dworzec PKS stan. 13, Al. Wolności 45/47 

10:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:25

PL DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6 

13:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:15

PL DOBRODZIEŃ, Ul. Solna 

09:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:50

PL DZIERŻONIÓW, dworzec autobusowy st. 6, ul. Sienkiewicza 

07:20

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:00

PL GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 

09:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚr--PtSb-- 

20:30

PL GŁOGÓW, Dw. PKP, plac 1000-lecia 9 

07:10

WtŚrCz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:40

PL GŁOGÓWEK, Dw. PKS, ks. Skargi 

09:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:15

PL GŁUBCZYCE, dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12 

09:40

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:30

PL GŁUCHOŁAZY, Dworzec autobusowy Głuchołazy Miasto 

08:20

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:45

PL GORLICE, Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4 

14:40

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:10

PL GORZÓW ŚLĄSKI, przystanek ul. Wojska Polskiego 

09:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:30

PL GRODKÓW, Dw. PKS, Warszawska 44 

07:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:10

PL GRYBÓW, przystanek autobusowy, ul. Topolowa 

14:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

10:45

PL JANÓW LUBELSKI, Dworzec autobusowy, stan.4 (obok postoju TAXI) 

16:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------Sb-- 

18:10

PL JAROCIN, Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 43a 

09:00

--------Sb---- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:10

PL JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 

15:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:50

PL JASŁO, Dworzec autobusowy, st. 1, Dworcowa 38 

15:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:55

PL JASTRZĘBIE ZDRÓJ, Dworzec PKS, ul. Arki Bożka 

11:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:45

PL JAWOR, Dworzec PKP, Dworcowa 8 

05:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:00

PL JELENIA GÓRA, ul. Teatralna 

06:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:20

PL JĘDRZEJÓW, przystanek autobus.ul. Partyzantów przy mark.TESCO 

12:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:30

PL KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej 

10:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:15

PL KATOWICE, dworzec Sądowa - stan. 11-13 

10:20

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:00

PL KĘDZIERZYN-KOŹLE, Dworzec PKS - ul. 24 Kwietnia - stan. 4 

09:20

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:10

PL KĘPNO, przyst. autobus.ul.Broniewskiego (Dw.Zachodni PKP) 

08:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:05

PL KĘTY, Dworzec autobusowy, Henryka Sienkiewicza 

11:25

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:15

PL KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy - ul. Czarnowska 

12:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:10

PL KLUCZBORK, Dw. PKS, ul. Moniuszki 5 

09:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:45

PL KŁODZKO, Dworzec PKS, Plac Jedności 

08:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:20

PL KOLBUSZOWA, Dworzec PKP, ks. Ruczki 

15:20

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:15

PL KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) 

11:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:30

PL KRAPKOWICE, Dworzec PKS, Opolska 4 

08:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

10:45

PL KRAŚNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo) 

16:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:15

PL KROSNO, dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodow 

16:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------Sb-- 

18:55

PL KROTOSZYN, Dworzec PKS, ul. Frabryczna 11 

08:15

--------Sb---- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:45

PL LEGNICA, Dw. PKS, Dworcowa 5 

05:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚr--PtSb-- 

19:40

PL LESZNO, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1 

08:00

WtŚrCz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:30

PL LEŻAJSK, Dworzec PKS, st. 1, Plac Dworcowy 1 

16:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:25

PL LIMANOWA, Węzeł przesiadkowy ul.Targowa/Kopernika st.LIMATUR 

13:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------SbNd 

11:15

PL LUBACZÓW, Dworzec PKS, przystanek Wagabunda, J. Słowackiego 

16:15

--------SbNd-- 
PnWtŚr--PtSb-- 

21:15

PL LUBIN, Dworzec PKS, Marii Skłodowskiej - Curie 12 

06:25

WtŚrCz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

10:45

PL LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia 

16:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:45

PL LUBLINIEC, Centrum Przesiad.Park&Ride,ul.Paderewskiego st.3 

09:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:30

PL MIELEC, Parking obok dworca PKS, K. Jagiellończyka 1 

14:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------Sb-- 

19:25

PL MILICZ, Dworzec autobusowy, ul. Kopernika 4 

07:45

--------Sb---- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:00

PL MSZANA DOLNA, Dworzec PKS, Starowiejska 

11:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:25

PL MYŚLENICE, dworzec PKS, ul. Słoneczna 

11:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------SbNd 

10:30

PL NAROL, przystanek Rynek za Ratuszem 

17:00

--------SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:20

PL NISKO, Plac Wolności 

15:50

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:10

PL NOWA SARZYNA, Dworzec PKP, Kolejowa 

16:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:50

PL NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS) 

07:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:50

PL NOWY SĄCZ, dworzec Bulwar - bulwar Narwiku 

13:40

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:00

PL NYSA, Dworzec PKS, stanowisko 11, Racławicka 

08:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

22:35

PL OKMIANY, Stacja Paliw Pieprzyk, Okmiany 1a 

05:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:35

PL OLESNO, Przyst. Kom. Międzynar. ul. Sądowa - obok Dw. PKS 

09:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:10

PL OLEŚNICA, Dworzec PKS stan 5 ul. Rzemieślnicza 

07:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:30

PL OŁAWA, Dworzec PKS peron międzynarodowy 

06:40

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:20

PL OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad) 

07:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:10

PL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, Dworzec Autobusowy, ul. Zabia 40, st. Miedzynarod. 

15:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:10

PL OSTRÓW WIELKOPOLSKI, Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa 6A, peron 5 

09:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:45

PL OSTRZESZÓW, Dworzec autobusowy, Pl. Sienkiewicza 

09:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:40

PL OŚWIĘCIM, Plac przed Dw.PKP, ul. Powstańców Śląskich 22 

10:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:45

PL OZIMEK, Dworzec PKS, Kolejowa 

08:40

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:45

PL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12 

12:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚr--PtSb-- 

20:55

PL POLKOWICE, DW. PKS, ul. Młyńska, st. 2 

06:45

WtŚrCz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:00

PL PRASZKA, przystanek, Pl. Grunwaldzki 

09:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:10

PL PRUDNIK, Dworzec PKS, stanowisko 4, Kościuszki 9 

08:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:30

PL PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1 

16:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:30

PL PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 

15:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:00

PL PSZCZYNA, Centrum Przesiadkowe, ul. Sokoła, stanowisko 3 

11:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:35

PL PSZÓW, PKS, ul. Traugutta 

10:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:35

PL PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS 

15:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:10

PL PYSKOWICE, Dworzec PKS, ul. Wyszyńskiego 

09:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:15

PL RACIBÓRZ, Dworzec PKS, Batorego 15 

10:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:45

PL RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12 

14:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:40

PL RADOMSKO, Dw. PKS, Kolejowa 

11:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:50

PL ROPCZYCE, Dworzec PKS, Zielona 1 

14:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:00

PL RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6, stan. 1 

10:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:20

PL RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera 

14:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:15

PL SANDOMIERZ, Parking przed dworcem PKP, Lwowska 

15:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

10:10

PL SANOK, Nowy Dworzec Autobusowy, st.2, ul. Lipińskiego 

17:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:30

PL SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1 

11:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

13:20

PL SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości 

14:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:50

PL SKOCZÓW, nowy dworzec autobusowy, ul. Katowicka/Objazdowa 

12:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

11:45

PL STALOWA WOLA, Dworzec PKS, gen. Leopolda Okulickiego 3 

15:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:50

PL STARACHOWICE, Dworzec zachodni PKS, Nadrzeczna 

14:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------SbNd 

13:45

PL STASZÓW, Rynek 30, przy aptece 

13:30

--------SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:25

PL STRZEGOM, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 

05:50

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:30

PL STRZELCE OPOLSKIE, zatoczka dla autokarów - Rynek 

08:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:35

PL SYCÓW, Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1 

08:05

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:55

PL SZCZEKOCINY, Dworzec PKS, Śląska 

11:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:30

PL SZPROTAWA, parking przy poczcie 

06:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:20

PL ŚWIDNICA, Dworzec autobusowy, stan. 7, ul. Kolejowa 

06:35

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

12:45

PL TARNOBRZEG, Dworzec autobusowy, ul. A. Mickiewicza, st. 2 

14:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

15:00

PL TARNÓW, Dworzec PKS , ul. Dworcowa, stan. Międzynarodowe 

13:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------SbNd 

10:15

PL TOMASZÓW LUBELSKI, Dworzec PKS, stan. 7, Zamojska 9 

17:15

--------SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

18:25

PL TOSZEK, Przystanek PKS, ul. Tarnogórska 

08:50

WtŚrCzPtSbNdPn 
----------Sb-- 

20:10

PL TRZEBNICA, przystanek ul.Księdza Bochenka 47 przy banku BZWBK 

07:00

--------Sb---- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:30

PL TYCHY, Dworzec Autobusowy, st. Nr 6, ul. Dworcowa 

10:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:25

PL WADOWICE, Dworzec autobusowy, marsz. Józefa Piłsudskiego 

12:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:55

PL WAŁBRZYCH, stacja paliw LOTOS, ul. Wrocławska 144 

06:10

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:30

PL WIELUŃ, Dworzec PKS, stan. 2, Staszica 49 

10:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:25

PL WODZISŁAW ŚLĄSKI, PKS, ul. Targowa 

11:00

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

21:10

PL WROCŁAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 

06:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚr--PtSb-- 

20:00

PL WSCHOWA, Dworzec PKP, Dworcowa 

07:40

WtŚrCz--SbNd-- 
PnWtŚrCzPtSbNd 

17:45

PL ZABRZE, pl. Warszawski 

09:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

09:30

PL ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1 

17:45

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:40

PL ZAWIERCIE, przyst.MZKul.Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP 

10:55

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

19:20

PL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE, Dworzec PKP, Aleja Niepodległości 

07:50

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:00

PL ZDUŃSKA WOLA, Dworzec PKS, ul. Juliusza 

11:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

23:55

PL ZGORZELEC, parking przy stacji Shell - Jędrzychowice 

03:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

20:10

PL ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa 

07:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

16:30

PL ŻORY, Centrum Przesiad.,Męczenników Oświęcimskich stan.1 

10:30

WtŚrCzPtSbNdPn 
PnWtŚrCzPtSbNd 

14:40

PL ŻYWIEC, Nowy Dworzec Autobusowy - ul. Dworcowa 

12:15

WtŚrCzPtSbNdPn 
WtŚrCzPtSbNdPn 

09:15

DE AUGSBURG, P+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse. 

17:15

PnWtŚrCzPtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

04:30

DE BAYREUTH, Hauptbahnhof 

23:00

PnWtŚrCzPtSbNd 
--Śr--PtSbNd-- 

11:00

DE BIBERACH AN DER RIS, Parkplatz am Hallensportbad, Memminger Str. 

15:00

----Śr--PtSbNd 
--Śr--PtSbNd-- 

12:15

DE FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 

13:40

----Śr--PtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

03:35

DE HOF, Hauptbahnhof,st 6 

23:55

PnWtŚrCzPtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

06:45

DE INGOLSTADT, Esplanade - stan. 17-19 

20:15

PnWtŚrCzPtSbNd 
Wt----Pt--Nd-- 

10:15

DE KEMPTEN, Busbf. / Hbf., Banhofplatz 2 

16:25

--Wt----Pt--Nd 
Wt--CzPt--NdPn 

09:20

DE LANDSBERG AM LECH, Danziger Platz 

17:10

PnWt--CzPt--Nd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

07:00

DE LANDSHUT, HBF - Busbahnhof - stan.16 

20:15

PnWtŚrCzPtSbNd 
Wt----Pt--Nd-- 

11:10

DE LINDAU, Berliner Platz / Bregenzer Str.48 – Bushaltestelle 

15:00

--Wt----Pt--Nd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

08:00

DE MÜNCHEN, ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1 - 5 

18:45

PnWtŚrCzPtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

05:30

DE NÜRNBERG, ZOB,Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str.ADCOM Center 

22:00

PnWtŚrCzPtSbNd 
--Śr--PtSbNd-- 

11:45

DE RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse 

14:10

----Śr--PtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

05:45

DE REGENSBURG, HBF-Bahnhofstrasse 12 - stan. 7-8 

21:45

PnWtŚrCzPtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

10:15

DE ULM, Fernbusparkpl Ulm Böfingen, Eberhart-Finckh Str.34 

16:10

PnWtŚrCzPtSbNd 
WtŚrCzPtSbNdPn 

04:45

DE WEIDEN IN DER OBERPFALZ, Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Strasse 

22:45

PnWtŚrCzPtSbNd 
Wt----Pt--Nd-- 

11:40

AT BREGENZ, Busbf / HBF Stanowisko C, Fritz-Mayer-Platz 1 

14:35

--Wt----Pt--Nd 
Wt----Pt--Nd-- 

12:40

CH ST. GALLEN, Lagerstrasse 

13:35

--Wt----Pt--Nd 
----Cz------Pn 

11:40

DE FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 

14:50

Pn----Cz------ 
----Cz------Pn 

12:30

DE MEERSBURG, Busparkplatz Allmend(bei Feuerwehr) Allmendweg 24 

14:10

Pn----Cz------ 
----Cz------Pn 

10:00

DE MEMMINGEN, Hauptbahnhof st. 8 

16:30

Pn----Cz------ 
----Cz------Pn 

11:10

DE RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse 

15:20

Pn----Cz------ 
--Śr----Sb---- 

09:30

DE ROSENHEIM, Bahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J 

16:50

----Śr----Sb-- 
--Śr----Sb---- 

10:50

AT INNSBRUCK, Eisstadion 

15:10

----Śr----Sb--

 

*(pełna wersja znajduje się w rozkładach jazdy dostępnych przy zakupie biletu)

Ważne Informacje z rozkładu jazdy:

Gwarantujemy, komfortowe autokary wyposażone w WC, minibar, klimatyzację, sprzęt audio-video, WiFi, gniazdka oraz płyny do dezynfekcji rąk. Ponadto, w obecnej sytuacji, po każdym kursie, autokar odkażany jest specjalnymi środkami na bazie alkoholu.
Każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek podróżowania przez całą drogę w maseczce ochronnej, zasłaniającej usta i nos (można użyć w tym celu również apaszki, chusty itp.). Pasażer, który zgłosi się na odjazd bez ochrony twarzy, będzie zobowiązany do nabycia maseczki w autokarze.
Każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się przed podróżą z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy niemiecko-polskiej oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W przypadku niezgłoszenia się Pasażera na odjazd autokaru przewoźnik ma prawo do potrącenia 100% wartości biletu.
Do momentu zniesienia obostrzeń dot. zachowania dystansu społecznego, każdemu pasażerowi przysługują dwa miejsca. W przypadku odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika, pasażerowi przysługuje prawo do wykorzystania biletu w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności z tytułu zmiany przepisów dot. przekraczania granic państwowych pomiędzy momentem zakupu biletu, a zakończeniem podróży.

Zmiany:

W terminie do 24 godzin przed rozpoczęciem podróży Pasażer ma możliwość bezpłatnej zmiany trasy przejazdu i daty wyjazdu. Jeżeli zmiana trasy skutkować będzie zmianą ceny na wyższą w stosunku do pierwotnej ceny posiadanego biletu, naliczona i pobrana przez załogę zostanie jedynie opłata wynikająca z różnicy taryfowej. Dopłata nie zostanie pobrana jeśli zmiana ceny nie przekroczy kwoty 20PLN / 5EURO / 5GBP / 5CHF/ 40DKK / 40NOK lub 40SEK.
Powyższą opłatę Pasażer uiszcza załodze podczas przejazdu.
Zmiana w bilecie, o której mowa powyżej, dokonywana przez klienta w terminie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem podróży, traktowana jest jak rezygnacja z biletu.