Tanie bilety autokarowe SINDBAD

TranspomatPo okresie wstrzymania ruchu międzynarodowego i ograniczenia przewozów pasażerskich, pojawiło się zielone światło dla przewoźników: SINDBAD na nowo wyrusza w drogę i uruchamia trasy, które obejmują około 70% kursów oferowanych jeszcze przed 15 marca 2020 r. Powoli, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i nowymi przepisami, wracamy do krajowych i międzynarodowych podróży. 


28 czerwca SINDBAD poinformował o przywróceniu części przewozów i rozszerzeniu oferty.

Wzrośnie częstotliwość połączeń, które teraz obejmą niemal 500 europejskich miast. Przeważająca część kursów będzie realizowana codziennie.

Atrakcyjna oferta na tanie bilety autokarowe

Obostrzenia związane z pandemią sprawiły, że loty pasażerskie stały się niemal nieosiągalne – połączenia znikały, a tysiące z nich wciąż nie wróciło do rozkładów. W tej sytuacji podróż komfortowym autokarem sprawdzonego przewoźnika jest jedną z najpopularniejszych, bezpiecznych alternatyw. SINDBAD proponuje nową ofertę tanich biletów autokarowych, a o wysokości ostatecznej ceny decydować będą: dzień wyjazdu, długość trasy i wskaźnik sezonowości (uwzględniający niski i wysoki sezon oraz święta). Dzięki temu, wybierając odpowiedni termin, możemy zaoszczędzić nawet do 300 zł w przypadku biletów dwustronnych np. do Francji czy Wielkiej Brytanii.

Kurs w czwartek za 150 zł w jedną stronę Kurs w niedzielę za 220 zł w jedną stronę
Tanie kurs Sindbada w czwartek Droższy kurs Sindbada w Niedzile

Jak w przypadku większości przejazdów, nie bez znaczenia pozostaje popularność wybranego kierunku i obłożenie na pokładzie autokaru, jednak wprowadzone zmiany, w tym rezygnacja z dotychczas obowiązujących zniżek, pozwolą na zakup biletów w wyjątkowo korzystnej cenie.

Turystyczna nowa rzeczywistość

Rozkłady jazdy SINDBADW związku z wybuchem pandemii SINDBAD zawiesił wszystkie swoje międzynarodowe przejazdy od 15 marca 2020. Przez brak możliwości swobodnego przemieszczania się, podróżni byli zmuszeni do rezygnacji z dotychczasowych planów, a decyzje administracyjne poszczególnych krajów sprawiły, że przewoźnicy zamykali kolejne połączenia autokarowe.

Dziś sytuacja wraca do normy, choć do stanu sprzed pojawienia się koronawirusa jeszcze długa droga. Wciąż mocno ograniczone rozkłady lotów pasażerskich skłaniają podróżujących do korzystania z oferty tanich biletów autokarowych i bezpiecznych, sprawdzonych przejazdów.

Na stronie www.BiletyAutokarowe.pl znajdziesz wyszukiwarkę połączeń i zarezerwujesz przejazd w najlepszych cenach. Poznaj ofertę SINDBAD i wybierz swoją trasę – blisko 500 miast w całej Europie czeka. Podróżuj spokojnie z doświadczonym przewoźnikiem i zarezerwuj swój bilet już dziś!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Jak kupić bilet na drugie miejsce przez Internet?

Aby zakupić bilet na drugie, wolne miejsce obok należy podczas zakupu, zaznaczyć podczas podawania danych pasażera opcję "Drugie miejsce"

Drugie miejsce w autokarze Sindbad

Jak kupić tani bilet SINDBAD?

Skorzystaj ze strony www.BiletyAutokarowe.pl. Wybierz kierunek, termin i miejsce wyjazdu. Uzupełnij szczegóły i zarezerwuj jeden z dostępnych przejazdów. Gotowe!

W jakie dni bilety autokarowe SINDBAD są tańsze?

Najkorzystniejszym dniem na wyjazd z Polski z SINDBAD będzie CZWARTEK, zaś na przyjazd do Polski -PONIEDZIAŁEK. Im krótsza trasa, tym niższa cena. Warto porównać kilka połączeń i konfiguracji, by wybrać najkorzystniejsze.

Jak kupić bilet OPEN

Bilet OPEN to bilet bez określonej daty powrotu. Wybierając podróż w dwie strony (bilet dwustronny) zaznacz opcję bilet bez określonej daty powrotu (bilet otwarty).

Kiedy można zmienić datę wyjazdu na bilecie SINDBAD

Datę wyjazdu można zmienić najpóźniej do 24h przed zaplanowaną podróżą. W dniu wyjazdu zmiana nie jest możliwa.