Wyszukaj połączenie i kup bilet

Wakacje nad Bałtykiem - Wygoda podróż nad Bałtyk autokarami LIDER, trasa Bielsko-Biała-Łeba

Autobusy nad morzeSezon urlopowo – wakacyjny można uznać  za rozpoczęty. Pierwsze kursy już się odbyły. Klienci zakupili wiele biletów na przyszłe miesiące. Ty też nie czekaj i zapanuj urlop już teraz. Na naszym portalu zakupisz bilet autokarowy nad Morze Bałtyckie. Przejazd autobusem to komfortowa i wygodna opcja.

Firma LIDER obsługuje przejazdy nad Bałtyk już od 2010 roku. Obecnie przewoźnik prowadzi trzy sezonowe linie autokarowe nad Morze Bałtyckie na trasie Kraków-Unieście, Bielsko-Biała-Łeba oraz Warszawa-Międzyzdroje. LIDER posiada nowoczesną flotę z wysokiej klasy pojazdami. Autokary wyposażone są m.in. w klimatyzację, DVD, caffe bar oraz regulowane fotele. Załoga dba o bezpieczną oraz komfortową podróż.

Trasa Bielsko-Biała-Łeba: wyjazdy są z Bielsko-Białej, Pszczyny, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Katowic, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Włocławka, Torunia, Grudziądza do Gdańska, Sopotu, Gdyni, Pucka, Władysławowa, Cetniewa, Chłapowa, Rozewia, Lisiego Jaru, Jastrzębiej Góry, Ostrowa, Karwii, Krokowej, Dębek, Choczewa, Wicka i Łeby.


Opis i godziny  przystanków można sprawdzić w rozkładzie poniżej


KURSY na trasie Bielsko-Biała-Łeba 2021:

  • od 28 maja do 30 sierpnia wyjazdy i powroty są codziennie (z wyjątkiem 01.06 wyjazdu oraz 02.06 powrotu, 08-09.06 wyjazdu i 09-10.06 powrotu, 15-16.06 wyjazdu i 16-17.06 powrotu, 22-25.06 wyjazdu i 23-26.06 powrotu)
  • we wrześniu wyjazdy odbędą się w piątki: 03.09, 10.09, 17.09, a powroty w soboty: 04.09, 11.09, 18.09

Warto śledzić ofertę na bieżąco i wykupić bilet z wyprzedzeniem, ponieważ jest to popularna trasa. Podczas planowania urlopu wybór komfortowego przejazdu to jedna z kluczowych kwestii.

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

 
Polacy chętnie spędzają urlop w Polsce. Jednym z najczęściej wybieranych regionów jest Wybrzeże Bałtyku. Miejscowości wypoczynkowe są zadbane z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Baza noclegowa jest zorganizowana i różnorodna. Mnogość atrakcji turystycznych sprawia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Szerokie piaszczyste plaże zachęcają do wypoczynku. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą liczyć na sporty wodne, takie jak: windsurfing czy kitesurfing. Liczne parki narodowe, szlaki piesze i rowerowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Obecność jodu w powietrzu pozytywnie wpływa na samopoczucie. Szerokie i piaszczyste plaże, morska bryza, szum fal, sporty wodne, wyśmienita kuchnia – to i wiele więcej znajdziesz nad Bałtykiem.

Przekonaj się sam. Wakacje w Polsce to dobry wybór. Zaplanuj je z nami już teraz!

 

Oferty wczasów


Atrakcje turystyczne:


•    Polskie Wybrzeże słynie z zadbanych miejscowości turystycznych z pięknymi plażami. 

•    Gdańsk to jedno z tych miast, których nie trzeba reklamować. Wśród licznych atrakcji warto wymienić rejs po Motławie, Europejskie Centrum Solidarności, piękne plaże czy historyczne centrum miasta. W Gdańsku historia przeplata się z nowoczesnością, a nowoczesność z piękną przyrodą. W panoramę miasta wpisana jest fontanna Neptuna, majestatyczny Żuraw i stoczniowe dźwigi. To dobra baza wypadowa do zwiedzenia innych części Kaszub. 
 
•    Sopot to nie tylko piękne plaże i najdłuższe drewniane molo w Europie. Nazywane jest perłą Bałtyku z licznymi luksusowymi hotelami i willami. Znane jest z Festiwalu w Operze Leśnej. Dużym zainteresowaniem cieszy się szlak na Łysą Górę czy latarnia morska. Sopot to rozrywkowe miasto tętniące życiem przez całą dobę. 

•    Z czym Ci się kojarzy okręt „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”? Tak, mowa o Gdyni oferującej piękne plaże. To tutaj działa drugi największy port w Polsce. Wśród licznych atrakcji warto wymienić Kamienną Górę, Skwer Kościuszki, molo w Orłowie czy Klif Orłowski i Kępę Redłowską.

•    Zatoka Pucka każdego roku przyciąga miłośników kitesurfingu i windsurfingu, gdzie organizowane są różne zawody. Ciekawym miejscem jest oryginalna restauracja usytuowana w odnowionej, drewnianej rotundzie na puckim molo.

•    Władysławowo to znane miasto wypoczynkowe. Słynie z szerokich i piaszczystych plaż. Jest tu wesołe miasteczko, Muzeum Motyli, Aleja Gwiazd Sportu czy Park Linowy. 

•    Jastrzębia Góra to spokojny kurort z długą plażą osłoniętą klifami. Jest najbardziej wysuniętą na północ miejscowością w Polsce. W czerwcu można tu zaobserwować tzw. „białe noce”.

•    Na zachód od Łeby rozciąga się Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami. Łeba oprócz dostępu do morza, ma również dostęp do dwóch jezior – Łebsko i Sarbsko.