Linia autokarowa ADIS Travel & Tours Agency

Linie autokarowe fas fa-bus
ADIS Travel & Tours Agency
ADIS biuro
ADIS Travel

Adis Travel & Tours to pochodzący z Albanii międzynarodowy przewoźnik autobusowy. Działa także jako agencja turystyczna. Skupia się na połączeniach europejskich, zwłaszcza z regionem śródziemnomorskim.

Firma jest znana z wysokiej klasy autokarów i busów, wyposażonych m.in. w fotele z regulowanymi oparciami oraz klimatyzację. Przewoźnik zadbał, by w jego pojazdach znalazło się dużo miejsca na nogi. Adis Travel & Tours jest firmą znaną z punktualności, zaś pasażerowie mogą liczyć na informację SMS-ową o ewentualnych opóźnieniach.

Bilety Adis Travel & Tours są wybierane także ze względu na cenę. Biorąc pod uwagę komfort – potwierdzany recenzjami online wielu pasażerów – są one jak najbardziej konkurencyjne w stosunku do innych przewoźników z południa Europy. Porównaj je i zdecyduj sam.

Popularne trasy: Durres - Rinas, Duress - Port lotniczy Rinas (TIA) Tirana

Jedynym międzynarodowym lotniskiem w Albanii jest lotnisko w Tiranie, położone 25 kilometrów od stolicy Albanii. Jest malowniczo usytuowane pośród gór. Lotnisko nosi imię Matki Teresy.

Wyszukaj połączenia na interesującej cię trasie i wybierz to, które uznasz za najlepsze. Rezerwację wykonasz w kilka chwil, a po uiszczeniu opłaty bilet gotowy do wydrukowania otrzymasz na swój e-mail.

Rezerwacja biletu
Rezerwuj