Wyszukaj połączenie

Agat

logo

Polska linia, która zaczęła od oferowania biletów autokarowych do Włoch. Firma świadczyła przewozy także do innych krajów europejskich, takich jak Anglia, Belgia, Francja, Niemcy, Grecja, Ukraina czy Szwajcaria. Obecnie bilety autokarowe Agat można kupić w ramach platformy Sindbad. Linia przynależy do niej i wykonuje połączenia na zasadach podwykonawstwa, dlatego na autokarach znajdziemy także logotyp linii Sindbad Eurobus.

POŁĄCZENIA | Agat samodzielnie realizuje przewozy na części tras włoskich – który to kierunek współdzieli z Sindbadem – oraz przewozy do Grecji. Posiada bogatą ofertę własnych przewozów do Ukrainy. W Polsce ponadto dowozi pasażerów do głównych baz przesiadkowych na połączeniach antenowych.

ZALETY | Istniejąca od 1992 roku firma ma bogate doświadczenie w realizacji kursów międzynarodowych – i to widać. Charakterystyczne niebieskie autokary są wyposażone w klimatyzację i wygodne fotele, a w trakcie podróży można liczyć na rozrywkę w postaci seansu filmowego. Doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo, a pasażerowie kupujący bilet mogą skorzystać ze zniżek dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Kup bilety autokarowe Agat i podróżuj wygodnie po Europie. Pierwszym krokiem do organizacji wyjazdu jest wyszukanie dostępnych kursów, porównanie cen i wybór najlepszego połączenia. Skorzystaj z wyszukiwarki  stronie, aby to zrobić.

Jeśli chcesz, w serwisie Transpomat możesz zorganizować jednocześnie podróż i nocleg. W tym celu zaznacz w wyszukiwarce także pole „Nocleg”.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017