Wyszukaj połączenie

Becker Reisen

logo

Polski przewoźnik z bazą w Lublinie. Oferuje przejazdy z Polski do Niemiec, Holandii i Danii. Linia jest zrzeszona w platformie przewozowej Sindbad, lecz samodzielnie realizuje kursy na własnych trasach. Kup tanie bilety do Niemiec Becker Reisen i szerokiej drogi!

POŁĄCZENIA | Linia obsługuje takie miejscowości zagraniczne, jak Berlin, Hamburg, Tostedt, Bremen, Lubeck, Kiel, Schleswig, Flensburg. Przystanki w Polsce to miasta na południu kraju (Katowice, Chorzów, Chrzanów, Przemyśl, Rzeszów) oraz na północy (Gdańsk, Gdynia, Lębork, Słupsk i inne).

ZALETY | Autokary Becker-Reisen to wysokiej klasy pojazdy turystyczne. Oprócz wyposażenia standardowego dla przewoźników międzynarodowych, czyli m.in. rozkładanych foteli, barku czy toalety, są one także wyposażone w wi-fi, udostępniane bezpłatnie wszystkim pasażerom.

Linia oferuje wszelkie oczekiwane zniżki (dla dzieci do 12 roku życia, dla młodzieży do 26 roku życia, dla seniorów), a także karty stałego klienta, uprawniające do 15- lub 20-procentowej zniżki.

Kup tanie bilety do Niemiec linii Becker Reisen w kilka chwil i w najniższej cenie. Wyszukaj i wybierz połączenie, korzystając z wyszukiwarki po prawej. Jednocześnie możesz zorganizować także nocleg w mieście docelowym.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017