Wyszukaj połączenie

British Airways

logo

Największa linia w Wielkiej Brytanii pod względem liczby samolotów i druga pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. Bilety lotnicze British Airways to dobra propozycja dla pasażerów oczekujących doskonałego stosunku komfortu podróży do ceny.

POŁĄCZENIA | Linie British Airways oferują loty do 32 krajów w Europie, licznych krajów na Bliskim Wschodzie, w Azji oraz do Australii, a także do całej Ameryki Północnej i większości krajów Ameryki Południowej. Posiada także rozwiniętą sieć połączeń z Afryką.

OFERTY I ZNIŻKI | W ofercie British Airways znajdują się nie tylko loty klasą ekonomiczną (podstawową). Można wybrać także klasę ekonomiczną premium zwaną World Traveller Plus, z większymi fotelami i limitem bagażu oraz dodatkowymi usługami. Klasa biznesowa z kolei oferuje dostęp do przestrzeni wypoczynkowej i łóżka na długich lotach. Klasa First – luksusowe miejsca dla każdego pasażera. Regularnie dostępne są zniżki i akcje promocyjne, takie jak bezpłatna podróż powrotna w klasie ekonomicznej dla dzieci poniżej 12 roku życia.

HISTORIA | Linia została założona w roku 1974 z połączenia British Overseas Airways Corporation i British European Airways. Jest jednym z nielicznych przewoźników, którzy korzystali z naddźwiękowych samolotów Concorde. Swoją flotę oparła na samolotach marki Boeing, choć w latach 90. zaczęła korzystać także z airbusów.

W roku 2010 linia British Airways nawiązała współpracę z American Airlines i Iberią, dzięki której usprawniła obsługę tras do Stanów Zjednoczonych. Przewoźnik stał się oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskim 2010 w Londynie.

Kup bilety lotnicze British Airways w kilka chwil i wyrusz we wspaniałą, wygodną podróż. Sprawdź wszystkie możliwości przelotu, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017