Wyszukaj połączenie

Lufthansa

logo

Największa w Europie i czwarta na świecie linia lotnicza. Wywodzi się z Niemiec i oferuje połączenia do ponad 400 miejscowości docelowych. Lufthansa korzysta głównie z samolotów marki Airbus i Boeing. Bilety lotnicze Lufthansa są popularne wśród osób podróżujących do każdej częścią świata – przewoźnik cechuje się bowiem punktualnością i niezmiennie wysoką jakością obsługi.

Poznaj linię Lufthansa

POŁĄCZENIA | Oprócz niemal całej Europy, Lufthansa oferuje loty do większości stanów USA, krajów w Afryce Zachodniej i Południowej, Brazylii, Urugwaju, Australii oraz licznych lokalizacji w Azji. Z tego powodu Lufthansa jest linią istotną dla polskiego podróżnika. Umożliwia ona możliwie wygodne organizowanie podróży do miejscowości, których nie obsługują przewoźnicy działający w Polsce. Często najłatwiejszą opcją dotarcia do takiego miasta jest podróż do jednego z pobliskich lotnisk w Niemczech i przesiadka właśnie do samolotu Lufthansy, lecącego bezpośrednio do celu.

OFERTY I ZNIŻKI | Bilety lotnicze Lufthansa są dostępne w kilku wariantach: w klasie ekonomicznej, ekonomicznej premium i biznesowej. Klasa premium większy limit bezpłatnego bagażu. Biznesowa dodaje jeszcze większy limit wagowy bagażu, priorytetowy boarding, wstęp do saloników na lotniskach i odrębne menu posiłków.

HISTORIA | Linię założono w roku 1953. Przed drugą wojną światową istnieli przewoźnicy dzielący nazwę z firmą, która istnieje dziś, ale w praktyce te podmioty nie miały ze sobą wiele wspólnego. Początkowo Lufthansa oferowała połączenia w granicach Niemiec, choć szybko – bo już po kilku tygodniach – otworzyła trasy do Francji, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Przewoźnik postawił na szybki i zdecydowany rozwój, jako pierwszy wprowadzając do użytku samoloty linii Boeing 737. Wcześnie, bo w roku 2004, oddał pasażerom do dyspozycji internet bezprzewodowy na pokładzie.

Kup bilety lotnicze Lufthansa i zorganizuj przyjemną podróż do dowolnej części świata. Zacznij od przejrzenia wszystkich możliwych połączeń, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017