Wyszukaj połączenie

PKP InterCity

logo

Polski przewoźnik dalekobieżny, oferujący przejazdy przyspieszone i ekspresowe. Pociągi dzielą się na kategorie InterCity, Intercity Express, InterCity Express Premium, TLK Twoje Linie Kolejowe oraz międzynarodowe EuroCity i EuroNight. Kup bilety InterCity szybko i tanio.

Dowiedz się więcej o PKP InterCity

POŁĄCZENIA | Rozbudowane połączenia krajowe obejmują główne miasta północnej, południowej, centralnej i zachodniej części Polski. Obsługiwanych jest niewiele małych miejscowości ze względu na profil marki, oferującej szybkie, dogodne połączenia. Kursy międzynarodowe InterCity obejmują Rosję, Niemcy, Czechy, Białoruś, Austrię, Słowację, Węgry i Ukrainę.

OFERTY I ZNIŻKI | Intercity oferuje zniżki za wczesną rezerwację biletów (nawet do 30%), tzw. Bilety Taniomiastowe, bilety rodzinne dla osób podróżujących z dziećmi poniżej 16 roku życia, a także tańsze bilety dostępne w takich akcjach, jak SuperPromo, Promo, Czwartkomania czy Bilet Weekendowy.

HISTORIA | Marka Intercity została wprowadzona na rynek w roku 2001. Już w pierwszym roku swojej działalności firma zaoferowała rezerwację biletów online, co w owym czasie było innowacyjnym posunięciem. Innowacja stała się zresztą cechą charakterystyczną Intercity, które w 2002 zaoferowało usługę informacyjną przez SMS, a w 2004 wprowadziło InterCity Plus – nową kategorię pociągów, zapewniających bardziej komfortowe warunki podróży.

W kolejnych latach Intercity umożliwiło zakup biletów nie tylko w kasach dworcowych, ale także w salonach Empik, oraz uruchomiło markę tanich linii TLK. Jednocześnie firma dbała o promocje, organizując wspólne inicjatywy z polskimi pisarzami czy Coca-Colą.

Kup bilety InterCity tanio, szybko i wygodnie z serwisem Transpomat, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017