extra.offer.search_connection

PKP InterCity

logo

Polski przewoźnik dalekobieżny, oferujący przejazdy przyspieszone i ekspresowe. Pociągi dzielą się na kategorie InterCity, Intercity Express, InterCity Express Premium, TLK Twoje Linie Kolejowe oraz międzynarodowe EuroCity i EuroNight. Kup bilety InterCity szybko i tanio.

Dowiedz się więcej o PKP InterCity

POŁĄCZENIA | Rozbudowane połączenia krajowe obejmują główne miasta północnej, południowej, centralnej i zachodniej części Polski. Obsługiwanych jest niewiele małych miejscowości ze względu na profil marki, oferującej szybkie, dogodne połączenia. Kursy międzynarodowe InterCity obejmują Rosję, Niemcy, Czechy, Białoruś, Austrię, Słowację, Węgry i Ukrainę.

OFERTY I ZNIŻKI | Intercity oferuje zniżki za wczesną rezerwację biletów (nawet do 30%), tzw. Bilety Taniomiastowe, bilety rodzinne dla osób podróżujących z dziećmi poniżej 16 roku życia, a także tańsze bilety dostępne w takich akcjach, jak SuperPromo, Promo, Czwartkomania czy Bilet Weekendowy.

HISTORIA | Marka Intercity została wprowadzona na rynek w roku 2001. Już w pierwszym roku swojej działalności firma zaoferowała rezerwację biletów online, co w owym czasie było innowacyjnym posunięciem. Innowacja stała się zresztą cechą charakterystyczną Intercity, które w 2002 zaoferowało usługę informacyjną przez SMS, a w 2004 wprowadziło InterCity Plus – nową kategorię pociągów, zapewniających bardziej komfortowe warunki podróży.

W kolejnych latach Intercity umożliwiło zakup biletów nie tylko w kasach dworcowych, ale także w salonach Empik, oraz uruchomiło markę tanich linii TLK. Jednocześnie firma dbała o promocje, organizując wspólne inicjatywy z polskimi pisarzami czy Coca-Colą.

Kup bilety InterCity tanio, szybko i wygodnie z serwisem Transpomat, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

extra.offer.search_connection

extra.offer.see_other

extra.offer.cheap_flights

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Norwegian

logo

Wizz Air

extra.offer.airlines

logo

Brussels Airlines

logo

Alitalia

logo

Turkish Airlines

logo

United Airlines

logo

TAP Portugal

logo

Air France

extra.offer.buses

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

extra.offer.trains2

logo

PKP InterCity

extra.offer.hotels