Wyszukaj połączenie

Sindbad

logo

Sindbad (właściwie Sindbad-Eurobus) to największa i najpopularniejsza w Polsce platforma autokarowa i jedna z największych tego typu organizacji w Europie. Wraz ze zrzeszonymi przewoźnikami autokary Sindbad świadczą przejazdy do niemal 30 krajów.

POŁĄCZENIA | Autokary Sindbad wraz z firmami partnerskimi docierają do ponad 500 miejscowości w Europie, nie licząc około 200 przystanków w Polsce. Oprócz głównych krajów, linie partnerskie obsługują także m.in. Monako, Luksemburg, Bułgarię, Słowenię, Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę, Grecję.

ZALETY | Największa zaleta Sindbada to niewątpliwie zasięg. Linia oferuje polskim pasażerom największą sieć międzynarodowych połączeń. Dociera praktycznie do każdej części kontynentu, a przy tym korzysta z nowoczesnej i często odmładzanej floty. Posiada także bogatą ofertę zniżek – dla dzieci, młodzieży i seniorów – oraz praktycznie każdego dnia oferuje bilety w promocyjnych cenach.

Tradycją Sindbad Eurobus są okazje wprowadzane przed Bożym Narodzeniem: w ciągu poprzedzających święto miesięcy można rezerwować bilety tam i z powrotem w duży niższych cenach.

Sindbad jest przewoźnikiem tak cenionym, że powierzona została mu obsługa Euro 2012 – drużyny podróżowały autokarami tej właśnie linii. Ponadto obsługiwała ona takie wydarzenia, jak wybory Miss World czy mistrzostwa piłki ręcznej Euro 2016.

KUP BILET na autokary Sindbad Eurobus w najlepszej cenie.  Odwiedź stronię BiletyAutokarowe.pl i kup najtańszy bilet:

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017