Wyszukaj połączenie

WOW Air

logo

WOW Air to tanie linie lotnicze z Islandii, założone w 2011 r. Obsługują 36 kierunków w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Oferują najtańsze połączenia z Islandią oraz loty transatlantyckie.

OFERTA | Dla pasażerów dostępne są miejsca przy oknie i w środkowej części pokładu, a przy wykupieniu opcji premium jest do dyspozycji również luksusowe miejsce Big Seat. Podczas lotu oferowane są małe przekąski, kanapki oraz zimne i gorące napoje. Serwowane są także wyśmienite islandzkie wina. Do 48 godzin przed odlotem można zamówić pyszny posiłek z bogatego menu.

FLOTA | WOW Air korzysta z nowoczesnych Airbusów. A320 to główny wybór wielu wiodących na świecie linii lotniczych: idealny samolot na krótkie dystanse, takie jak między Europą a Islandią. W przypadku lotów do Ameryki Północnej WOW Air zaprasza na pokład Airbusa A321, największego samolotu w rodzinie A320. Trasy do Kalifornii są natomiast obsługiwane przez Airbusy A330.

HISTORIA | WOW Air założył przedsiębiorca Skúli Mogensen, który otrzymał tytuł Biznesmena Roku w Islandii w 2011 i 2016 r. oraz Mistrza Marketingu w Islandii w 2017 r.

Inauguracyjny lot WOW Air odbył się w maju 2012 roku do Paryża, a w październiku tego samego roku linia przejęła przewoźnika Iceland Express. Rok później WOW air otrzymały Certyfikat Przewoźnika Lotniczego od islandzkiego resortu transportu.

Linie rozwijają się bardzo szybko. W grudniu 2014 r przewiozły milionowego pasażera. Szacuje się, że ich roczna liczba pasażerów wzrośnie z 2,8 miliona w 2017 r. do około 3,6 miliona w 2018 r.

Wejdź na stronę Transpomat.pl i sprawdź, który z przewoźników oferuje połączenie najlepiej pasujące do Twoich preferencji. Kup bilet i ciesz się podróżą! Pamiętaj, że w naszym serwisie możesz również zarezerwować miejsce w hotelu.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017