Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Dubrownika DBV od 943 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Dubrownika DBV od 858 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Dubrownika DBV od 936 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Dubrownika DBV od 495 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Dubrownika DBV od 467 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Dubrownika DBV od 920 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Dubrownika (Chorwacja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Dubrownik Cilipi (DBV). Typ lotu: RoundTrip.
Bezpośredni lot do Dubrownika, tani nocleg na 7 dni, najlepsze atrakcje turystyczne
Piękne morze, czysta plaża, natura i zabytki dookoła… Chorwacja nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, dlatego dziś proponujemy wam okazję na wakacje w Dubrovniku. Terminy czerwcowo-lipcowe powinny pasować praktycznie każdemu. Bezpośrednie połączenia lotnicze są dostępne z Krakowa i Warszawy.…