Promocja lotnicza, lot z Schonefeld BER do Puerto del Rosario FUE od 278 PLN
Połączenie lotnicze z Schonefeld (Niemcy) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Schonefeld Berlin Brandenburg Willy Brandt (BER), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Playa de Morro Jable, Fuerteventura
Wczasy na Fuerteventurze
Fuerteventura zwana inaczej Wyspą Wiatr lub Wyspą Szczęścia jest rajem dla osób spragnionych ciepła, słońca, długich, przestronnych plaż, a także dla miłośników sportów wodnych. Można ją uznać za względnie surową i na pierwszy rzut mało atrakcyjną, ponieważ większość obszaru jest pustynna, ale…
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Puerto del Rosario FUE od 1596 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Puerto del Rosario FUE od 276 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Puerto del Rosario FUE od 572 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Puerto del Rosario FUE od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.