Plaża Amadore, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie
Wczasy na Gran Canarii
Gran Canaria, tak jak Teneryfa jest nazywana kontynentem w miniaturze ze względu na zróżnicowany krajobraz. Jest to najbardziej rozwinięta część Wysp Szczęścia – znajduje się tutaj przede wszystkim dużo kurortów, a co za tym idzie, wysoki rozwój turystyki. Jednak Gran Canaria to nie tylko…
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Las Palmas LPA od 1265 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Las Palmas LPA od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Las Palmas LPA od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Las Palmas LPA od 901 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Las Palmas LPA od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Las Palmas LPA od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wiednia VIE do Las Palmas LPA od 577 PLN
Połączenie lotnicze z Wiednia (Austria) do Las Palmas (Hiszpania). Wylot z lotniska Wiedeń Schwechat (VIE), przylot na lotnisko Gran Canaria Gran Canaria (LPA). Typ lotu: RoundTrip.