Hotel Atlas Beach
Konakli, Alanya, Turcja, transport Hotel o dogodnym położeniu dla Gości chcących połączyć bliskość plaży i centrum miasta. W zasięgu spaceru znajdują się zarówno plaża jak i lokalne centrum ze sklepami i restauracjami. Odpowiedni dla osób aktywnie spędzających swoje wakacje, po odpoczynku na hotelowej plaży mogą Państwo poznać urok…
Hotel Blue Fish
Konakli, Alanya, Turcja, transport Kameralny hotel położony w pobliżu popularniej miejscowości turystycznej - Alanya. Hotel oferuje swoim Gościom miłą i przyjazną atmosferę, bliskość plaży z pomostem oraz zadbane pokoje. Baseny oraz zjeżdżalnie wodne, animacje i zajęcia w mini klubie dla najmłodszych oraz bliskość miejskich rozrywek…
Hotel Club Mermaid Village
Konakli, Alanya, Turcja, transport Hotel charakteryzuje śródziemnomorski styl architektury oraz przestronna infrastruktura, gdzie jest wiele miejsc dla miłośników spacerów. Kameralny klimat, który tu panuje pozwoli w pełni się zrelaksować, zaś bogaty pakiet All Inclusive zapewni wakacje z dala od wszelkich trosk.
Hotel MC Park Resort
Konakli, Alanya, Turcja, transport Bardzo dobra oferta dla amatorów aktywnego wypoczynku, czeka tu bowiem na nich duży wybór zajęć sportowo-rekreacyjnych, baseny, zjeżdżalnie wodne oraz bogaty program animacyjny. Hotel zlokalizowany bezpośrednio przy plaży jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek.
Hotel Numa Konaktepe
Konakli, Alanya, Turcja, transport Kameralny hotel pełen atrakcji jest dobrym miejscem na spędzenie w nim w pełni relaksujących wakacji. Na miejscu zjeżdżalnie wodne, zajęcia sportowo-rekreacyjne i programy animacyjne nie pozwolą się nudzić. Na dzieci czekają tu chwile pełne zabawy w miniklubie lub na placu zabaw.
Hotel Nergis Butik
Konakli, Alanya, Turcja, transport Brak informacji
Hotel Club Mirabell
Konakli, Alanya, Turcja, transport   Konakli, ok. 6 km od Alanii, ok. 120 km od lotniska w Antalii.
Hotel Nergis Butik
Konakli, Alanya, Turcja, transport 500 m. od centrum Konakli, ok. 12 m. od Alanyi. Port lotniczy w Antalyi oddalony o ok. 115 km. 
Hotel Titan Garden
Konakli, Alanya, Turcja, transport Obszerne lobby z recepcją, barem i bezpłatnym Wi-Fi, restauracja główna z częścią tarasową, bar przy plaży, bar przy basenie, Dance Bar (bezpłatny do godziny 00:00), minimarket. Płatne: wypożyczalnia samochodów, kafejka internetowa, fotograf, fryzjer, pralnia, opieka lekarska.
Hotel Blue Fish
Konakli, Alanya, Turcja, transport Recepcja z lobby, restauracja główna, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, bar z przekąskami, punkt wymiany walut, mini market,  Wi Fi bezpłatne w lobby, kącik internetowy. Płatne: pralnia, sejf w recepcji, kącik internetowy.