Bernina Express z Tirano do St. Moritz: bilet kolejowy w 2 strony
Bernina Express - to najbardziej stroma linia kolejowa na świecie wiodąca przez Alpy. Trasa na odcinku Thusis – Valposchiavo - Tirano wpisana jest  na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Przejażdżka zapewni Ci wiele wrażeń. Trasa wiedzie przez malownicze tereny, a spektakularne…
Mediolan: Bernina Express z Tirano do St. Moritz
Bernina Express to najbardziej stroma linia kolejowa na świecie wiodąca przez Alpy. Trasa na odcinku Thusis – Valposchiavo - Tirano jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Szlak z Tirano we Włoszech do słynnego St. Moritz w Szwajcarii zapewni Ci wiele wrażeń. Trasa wiedzie…
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mediolanu MXP od 724 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Mediolanu BGY od 142 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina TXL do Mediolanu MXP od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Tegel (TXL), przylot na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Mediolanu BGY od 188 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Mediolanu BGY od 164 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Mediolanu BGY od 187 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Mediolanu BGY od 103 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mediolanu BGY od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Mediolanu BGY od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Mediolanu BGY od 172 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Mediolanu (Włochy). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Mediolan Bergamo Orio al Serio (BGY). Typ lotu: RoundTrip.