Plaża Navagio ze słynnym wrakiem statku w Zante, Grecja
Wczasy na Zakynthos
Zakynthos (Zakintos) - należy do grupy Wysp Jońskich otulonych, jak wskazuje nazwa, wodami Morza Jońskiego. Jest to chętnie wybierana destynacja, która zachęca turystów przede wszystkim słoneczną pogodą, naturalnym bogactwem oraz wspaniałą grecką tradycją. Zakintos oferuje bardzo wiele, każdy gość…
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Zakintos ZTH od 1084 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Zakintos ZTH od 1098 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Zakintos (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Zakynthos Dionysios Solomo (ZTH). Typ lotu: RoundTrip.