Nicea: Riwiera Francuska w jeden dzień

Wycieczki fas fa-map-marked blue Zwiedzanie fas fa-monument black
Opis atrakcji
Saint Jean Cap Ferrat
Saint Jean Cap Ferrat - Shutterstock

Poznaj Riwierę Francuską z przewodnikiem i zwiedzaj Lazurowe Wybrzeże. Podziwiaj panoramiczny widok na Villefranche-sur-Mer i Saint Jean Cap Ferrat, spaceruj po uliczkach średniowiecznego miasteczka Èze, odwiedź Księstwo Monako, Monte Carlo, Antibes oraz Cannes i przejdź się po czerwonym dywanie.

Kierowca odbierze Cię z hotelu albo z innego punktu w Nicei między godz. 8.30 a 9.00. Zacznij ten dzień od 15-minutowej wizyty na ulicy Moyenne Corniche, gdzie nacieszysz się panoramicznym widokiem na Villefranche-sur-Mer i Saint Jean Cap Ferrat. W następnej kolejności wyrusz w niezwykłą podróż i zobacz średniowiecznie miasteczko Èze. Ujrzysz niesamowitą panoramę tego urokliwego miejsca i odkryjesz tajemnice perfumiarstwa, poznając perfumerię Fragonard z przewodnikiem.

W dalszej kolejności zwiedzisz niezwykłe Księstwo Monako i odkryjesz stare miasto, katedrę i pałac. Dalej wybierzesz się wzdłuż toru Formuły 1 do ekskluzywnego Monte Carlo z luksusowymi sklepami oraz sławnym kasynem. Zjesz lunch w jednej z pierwszorzędnych restauracji w Monako. O godzinie 13.00 Twój kierowca (przewodnik) przyłączy się do Ciebie w trakcie pobytu w Antibes. To wycieczkowe miejsce łączy ze sobą morskie zwyczaje i ekskluzywne przyjemności. Pospacerujesz się po Starym Mieście i zwiedzisz port miliarderów, czyli największą w Europie przystań przepełnioną luksusem oraz biznesem.

Cannes, Cote d'Azur, France,
   Cannes, Cote d'Azur, France - Shutterstock.com

Kolejną stacją będzie Saint-Paul-de-Vence. Podziwiaj miasteczko zwanym „klejnotem Prowansji”, które było zamieszkiwane przez mnóstwo artystów oraz malarzy. W ciągu zwiedzania tego średniowiecznego miasta odkryjesz dawną historię. To piękne i niesamowite miejsce, które zapamiętasz na zawsze. Ostatnim punktem wycieczki będzie Cannes, czyli słynne miasto supergwiazd. Wybierz się na spacer wzdłuż promenady „La Croisette”, zachwycaj się ekskluzywnymi hotelami, sklepami oraz wykwintnymi restauracjami. Poczuj się jak gwiazda Hollywood i pospaceruj po czerwonym dywanie. 

Rezerwacja
Rezerwuj od 324.82 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Rezerwuj
Cena od 324.82 PLN
Cena za: za jedną osobę
Informacje
  • Czas trwania 10 godz. Godziny rozpoczęcia 08:00, 09:00
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Odbiór z hotelu w godz. 8.00-9.00 na wycieczkę poranną oraz w godz. 14.00-15.00 na wycieczkę popołudniową.
  • Przewodnik: hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, arabski, portugalski, rosyjski
  • Omiń kolejkę do kasy biletowej, akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne.
  • Natychmiastowe potwierdzenie
Uwagi

Wliczone w cenę

  • Transport z i do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania
  • Osobisty kierowca-przewodnik
  • Butelka wody