Wymarzone wakacje 2021

Wybieraj z oferty topowych biur podróży

Wspaniałe plaże Albanii
Wczasy w Turcji 2021
Wybierając wakacyjną destynację większość osób kieruje się kwotą wycieczki, pogodą panującą w danym państwie, a także połączeniem z Polską. Niskie ceny, upalna pogoda, a także dobre i niedrogie połączenia lotnicze to synonim wakacji w Turcji. Wybierz ten zachwycający, wiecznie słoneczny i bardzo…
Hotel Puding Marina Residence
Kaleici, Antalya, Turcja, transport Kameralny hotel z basenem położony na Riwierze Tureckiej zapewni przyjemne i spokojne wakacje. Relaksu dopełnią wspaniałe widoki oraz zieleń znajdująca się na terenie obiektu.
Hotel Otium Boutique Delight Deluxe
Kaleici, Antalya, Turcja, transport Hotel butikowy położony w centrum turystycznego miasta Antalya. Wszystkie atrakcje, zabytki i sklepy będą stąd na wyciągnięcie ręki. Do tego komfortowo urządzone pokoje umilą pobyt i pozwolą na relaks po całodziennym zwiedzaniu.
Hotel Ramada Resort Lara
Antalya, Turcja, transport Przestronne lobby z recepcją, bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna, restauracje a'la carte (azjatycka, włoska, turecka, rybna, barbeque, meksykańska), bar w lobby (24 h), letni bar na molo, bar przy basenie, Indigo Disco Bar, cukiernia, kącik z naleśnikami gozleme, snack bar przy plaży, sklepiki,…
Hotel Lara Family Club
Kundu, Antalya, Turcja, transport Eleganckie lobby, recepcja (24 h), windy, bezpłatne Wi-Fi, punkt wymiany walut, restauracja główna, restauracje la carte (rybna, włoska, turecka, azjatycka, japońska, śródziemnomorska, barbeque), bar w lobby, bar plażowy, bar przy basenie, cukiernia, bar w dyskotece, sklep. Płatne: room-service,…
Hotel Citrus Park
Konyaalti, Antalya, Turcja, transport Kameralny hotel z basenem oferuje komfortowo urządzone pokoje. Obiekt znajduje się niedaleko centrum Antalyi, co z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy szukają wrażeń i pragną poznać liczne atrakcje, jakie ma do zaoferowania to miasto.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Antalyi AYT od 597 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Antalyi AYT od 597 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Antalyi AYT od 461 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Antalyi AYT od 597 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Antalyi AYT od 643 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Antalyi AYT od 332 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.