Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Krakowa KRK od 284 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Krakowa (Polska). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kraków Balice (KRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Gdańska GDN od 284 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Gdańska (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Gdańsk Rębiechowo (GDN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Miami (FL) MIA od 1955 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Miami (FL) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Miami (FL) Miami Intl Airport (MIA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Chicago (IL) ORD od 2041 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Chicago (IL) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Chicago (IL) O'Hare (ORD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Krakowa KRK od 209 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Krakowa (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kraków Balice (KRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Nowego Jorku (NY) JFK od 1791 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Nowego Jorku (NY) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Nowy Jork (NY) John F. Kennedy (JFK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Warszawy WAW od 228 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Nowego Jorku (NY) EWR od 1791 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Nowego Jorku (NY) (Stany Zjednoczone Ameryki). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Nowy Jork (NY) Newark (EWR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Walencji VLC od 784 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Walencji (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Walencja Manises (VLC). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Madrytu MAD od 548 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Madrytu (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Madryt Barajas (MAD). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Malagi AGP od 832 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Malagi (Hiszpania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Malaga Pablo Ruiz Picasso (AGP). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Toronto YYZ od 1879 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Toronto (Kanada). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Toronto Lester B. Pearson (YYZ). Typ lotu: RoundTrip.