Wymarzone wakacje 2021

Wybieraj z oferty topowych biur podróży

Hotel Beach Albatros
Hurghada, Egipt, transport Przy plaży (bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki kąpielowe), ok. 8 km od portu lotniczego w Hurghadzie, ok. 16 km od centrum miasta.
Hotel Three Corners Rihana Resort
El Gouna, Hurghada, Egipt, transport W uroczym miasteczku El Gouna, 25 km od lotniska, nieopodal  laguny z niewielką plażą i pomostem. Na drugą, prywatną i zagospodarowaną plażę dowozi bezpłatnie hotelowy minibus (ok. 10 minut jazdy). Leżaki, parasole, ręczniki plażowe - gratis.
Hotel Amwaj Blue Beach Resort & Spa
Soma Bay, Hurghada, Egipt, transport Tuż przy piaszczystej plaży z pomostem (leżaki, parasole, ręczniki bezpłatnie), 5 km od Safagi, 15 km od Makadi Bay, ok. 48 km od lotniska w Hurghadzie, nad Zatoką Soma Bay.
Hotel Sea Gull Beach Resort
Hurghada, Egipt, transport Okazałe lobby z całodobową recepcją i łączami internetowymi, 2 restauracje główne Cleopatra i Nefertiti, 2 restauracje a'la carte: chińska i rybna, 6 barów (w lobby, na plaży, bilardowy, przy basenach, pub z obrotową podłogą), namiot beduiński, kino, amfiteatr, centrum biznesowe z 2 salami…
Hotel Aqua Vista
Hurghada, Egipt, transport Ok. 700 m od prywatnej plaży z pomostem (przy hotelu Beach Albatros Resort, zalecane specjalne obuwie ochronne) - bezpłatne przejazdy minibusem, ok. 7 km od lotniska, 15 km od centrum Hurhgady.
Hotel Caves Beach Resort
Hurghada, Egipt, transport Lobby  i całodobowa recepcja, restauracja główna Flintstone - kuchnia międzynarodowa, restauracja na plaży - Dino (otwarta w porze lunchu), 3 bary z przekąskami: Barney przy basenie, Dino na plaży, Betty przy basenie, bary z napojami: Fred w lobby i na tarasie, Wilma w lobby, Bareny i Betyy przy…
Hotel AMC Royal
Hurghada, Egipt, transport Lobby z całodobową recepcją i bezpłatnym Wi-Fi, punkt wymiany walut, Internet, Blue Lagoon- restauracja główna (śniadania, obiady, kolacje, kuchnia międzynarodowa i orientalna), restauracja przy plaży, restauracja włoska, bar w lobby, bar przy basenie, kawiarenka orientalna z sziszą, pub, dyskoteka,…
Hotel Royal Azur
Makadi Bay, Hurghada, Egipt, transport W Makadi Bay, bezpośrednio przy plaży o długości około 300m, z łagodnym zejściem do wody - leżaki, parasole, ręczniki - bezpłatne, ok. 35 km od centrum Hurghady, 30 km od lotniska, 20 km od Senzo Mall.
Hotel Labranda Club Makadi
Makadi Bay, Hurghada, Egipt, transport Bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży, leżaki, parasole, ręczniki - bezpłatne. Oddalony o ok. 35 km od centrum Hurghady, ok. 30 km od międzynarodowego lotniska w Hurghadzie, ok 20 km od Senzo Mall.
Hotel Sea Star Beau Rivage
Hurghada, Egipt, transport Tuż przy ładnie zagospodarowanej prywatnej, przyjemnej choć niedużej plaży (rafa koralowa, dobrze zabrać ze sobą specjalne obuwie), wyposażonej w leżaki i parasole. Kompleks leży w spokojnej okolicy, około 2 km od centrum Hurghady, 10 km od starego centrum Sakkali  i 10 km od lotniska.
Hotel Sindbad Aqua Park
Hurghada, Egipt, transport Okazałe lobby z całodobową recepcją i z sejfami, 2 restauracje główne Gusto i Botanica (kuchnia międzynarodowa i egipska, okazjonalnie wieczory tematyczne), 2 restauracje a'la carte (włoska i azjatycka), snack bar przy plaży, bar w lobby, bary przy basenie, sport bar, kafejka orientalna z kącikiem…
Hotel Beach Albatros Garden
Hurghada, Egipt, transport W drugiej linii brzegowej, ok. 500 m od prywatnej plaży hotelu Beach Albatros (bezpłatne przejazdy busem), ok. 7 km od lotniska, 15 km od centrum Hurghady (odpłatne kursy busem hotelowym).