Wymarzone wakacje 2021

Wybieraj z oferty topowych biur podróży

Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Kutaisi KUT od 723 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Kutaisi KUT od 368 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Kutaisi KUT od 324 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Kutaisi KUT od 413 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Batumi BUS od 1198 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Batumi (Gruzja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Batumi Batumi Intl Airport (BUS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Kutaisi KUT od 324 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Tbilisi TBS od 652 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Tbilisi (Gruzja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Tbilisi Tbilisi Intl Airport (TBS). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Kutaisi KUT od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Kutaisi (Gruzja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Kutaisi Kutaisi Intl Airport (KUT). Typ lotu: RoundTrip.