Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Poznania POZ od 198 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Poznania (Polska). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Poznań Ławica (POZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Zanzibar ZNZ od 2362 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Zanzibar (Tanzania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Zanzibar Kisauni (ZNZ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Korfu CFU od 1196 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Korfu (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Mahon MAH od 799 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Mahon (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Minorka Minorka (MAH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Enfidha NBE od 1299 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Enfidha (Tunezja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Enfidha Hammamet (NBE). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Faro FAO od 1336 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Faro (Portugalia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Faro Faro Airport (FAO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Larnaki LCA od 719 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Larnaki (Cypr). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Larnaka Larnaka Intl Airport (LCA). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Bodrum BJV od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Bodrum (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Bodrum Milas-Bodrum Airport (BJV). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Charkowa HRK od 342 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Charkowa (Ukraina). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Charków Osnowa (HRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Chanii CHQ od 1126 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Chanii (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Kreta, Chania Ioannis Daskalogiannis (CHQ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Eindhoven EIN od 200 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Eindhoven (Holandia). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Eindhoven Eindhoven Airport (EIN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Puerto del Rosario FUE od 1496 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Puerto del Rosario (Hiszpania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Fuerteventura Fuerteventura (FUE). Typ lotu: RoundTrip.