Hotel Meridian
Słoneczny Brzeg, Bułgaria, transport  w pobliżu wydmy Słonecznego Brzegu. W pobliżu hotelu restauracje, bary oraz sklepy. Po kurorcie kursuje kolejka dla dzieci. Do centrum z deptakiem ok. 1 km. Lotnisko w Burgas oddalone o ok. 30 km.
Hotel Alkionis
Moraitika, Korfu, Grecja, transport  Moratika, 300 m od plaży 
Hotel Preluna Towers & SPA
Sliema, Wyspa Malta, Malta, transport Bezpośrednio przy głównej ulicy nadbrzeżnej i promenadzie. Liczne restauracje, sklepy i możliwości rozrywki w pobliżu. Do centrum ok. 150 m, przystanek autobusowy przed hotelem.
Hotel Pavlo Napa Beach
Ayia Napa, Cypr, transport Uż przy plaży. Do centrum Ayia Napy ok. 1, 5 km. Restauracje, bary i sklepy, przystanek autobusowy ok.100 m od hotelu.
Hotel ST Azur
Sliema, Wyspa Malta, Malta, transport  w pobliżu bary, restauracje i sklepy.
Hotel Iris
Siviris, Chalkidiki, Grecja, transport Hotel znajduje się w kurorcie Siviris, na półwyspie Kassandra, ok 350 m od hotelu sklepy, bary, restauracje. ok. 550 m od hotelu, ładna piaszczysto- żwirowa plaża, leżaki i parasole za opłatą (ok. 7 EUR/komplet). Do centrum Siviris ok. 500 m. Do miejscowości Kassandria ok. 4, 5 km, do Kalithea ok. 9…
Hotel Paphos Gardens
Pafos, Cypr, transport Do piaszczysto- żwirowej plaży ok. 300 m, do centrum Pafos ok. 800 m. Restauracje, bary i sklepy w pobliżu. Do przystanku autobusu liniowego ok. 500 m.
Hotel Crown Resorts Horizon
Peyia, Pafos, Cypr, transport Ok. 50 m do centrum Coral Bay ze sklepami, restauracjami. Do tętniącego życiem, zabytkowego Pafos z popularnym parkiem wodnym ok. 15 km.
Hotel Bayview (Malta)
Sliema, Wyspa Malta, Malta, transport W centrum Sliemy, przy nabrzeżnej promenadzie (przejście przez ulicę).
Hotel Park Rio Stava
Tesero, Trentino, Włochy, transport Spokojne, na wysokości 1000 m. n.p.m, na obrzeżach miejscowości Tesero w Dolinie Val Di Fiemme, ok. 750 m. od centrum. NAjbliższy ośrodek narciarski Pampeago oddalony o ok. 5 km. Trasy narciarstwa biegowego w Lago di Tesero oddalone o 2 km. Przystanek Skibusa przy hotelu. 
Hotel Diamant
Campitello Di Fassa, Trentino, Włochy, transport Spokojne, na obrzeżach Campitello di Fassa, ok. 300 m. od centrum. Najbliższe wyciągi narciarskie Forcella del Sassolungo, kolejka linowa na Col Rodella oddalone o ok. 200 m. 
Hotel Rubino Executive
Campitello Di Fassa, Trentino, Włochy, transport Spokojne, na obrzeżach Campitello di Fassa, ok. 200 m. od centrum. Najbliższe wyciągi narciarskie oraz dolna stacja kolejki Col Rodella oddalone o ok. 300. Poprzez system stoków połączenie ze słynną Sellarondą.