Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Sztokholmu NYO od 137 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Sztokholmu NYO od 182 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Sztokholmu NYO od 146 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Sztokholmu NYO od 182 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Sztokholmu NYO od 266 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Sztokholmu NYO od 160 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Sztokholmu NYO od 266 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Sztokholmu NYO od 138 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Sztokholmu (Szwecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Sztokholm Skavsta (NYO). Typ lotu: RoundTrip.