Sekrety morskich głębin i jarmarki bożonarodzeniowe
Stralsund, Meklemburgia, Niemcy, transport Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przyjazd do Stralsundu w godzinach porannych. Wycieczkę rozpoczniemy od wizyty w Ozeaneum (ok. 2 godzin), a następnie wyruszymy na spacer po przepięknej starówce Stralsundu. W trakcie zwiedzania obejrzymy m.in.: Ratusz, Kościół Św. Mikołaja, Dwór…
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Warszawy WAW od 259 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Warszawy (Polska). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Oslo TRF od 204 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Oslo (Norwegia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Oslo Sandefjord Torp (TRF). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Dublina DUB od 295 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Dublina (Irlandia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Dublin Dublin Airport (DUB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Stavanger SVG od 182 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Stavanger (Norwegia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Stavanger Sola (SVG). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Bergen BGO od 222 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Bergen (Norwegia). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Bergen Flesland (BGO). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Burgas BOJ od 719 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Burgas (Bułgaria). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Burgas Burgas Intl Airport (BOJ). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Antalyi AYT od 1350 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Antalyi (Turcja). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Antalya Antalya Airport (AYT). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Londynu STN od 160 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Londynu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Londyn Stansted (STN). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Liverpoolu LPL od 192 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Liverpoolu (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Liverpool John Lennon (LPL). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot ze Szczecina SZZ do Krakowa KRK od 205 PLN
Połączenie lotnicze ze Szczecina (Polska) do Krakowa (Polska). Wylot z lotniska Szczecin Goleniów (SZZ), przylot na lotnisko Kraków Balice (KRK). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Szczecina SZZ od 205 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Szczecina (Polska). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Szczecin Goleniów (SZZ). Typ lotu: RoundTrip.