z Warszawy do Manchesteru od 841 PLN
Jak tanio dostać się do Birmingham?
Autokary do Birmingham. Przewoźnik Sindbad ma w swojej stałej ofercie wyjazdy do UK, w tym do Birmingham. Bilety lotnicze do Birmingham. Polacy często podróżują do UK. Wielu z nas tam pracuje, uczy się lub ma rodzinę. W związku z tym bilety lotnicze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Jak tanio dostać się do Londynu?
Autokar do Londynu jest bardzo częstą opcją wśród podróżujących, spowodowane jest to niską ceną, wygodną podróżą oraz możliwością zobaczenia kilku państw po drodze. Bilety lotnicze do Londynu cieszą się zdecydowaną przewagą nad autokarami. Spowodowane jest to oszczędnością czasu. Popularne linie to WizzAir, Ryanair, SAS, LOT.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Birmingham
Są miejscowości, które na pierwszy rzut oka wydają się niespecjalnie ciekawe i atrakcyjne turystycznie, ale gdy zaczniemy zagłębiać się w szczegóły, dostrzeżemy ich prawdziwe bogactwo. Dzięki temu zyskało wyjątkowy charakter – ducha, którego można wyczuć, spacerując uliczkami.
Jak tanio dostać się do Edynburga?
Bilety lotnicze do Edynburga są zdecydowanie najczęściej wybieraną opcją przez turystów. Ta trasa jest obsługiwana przez wielu przewoźników, również tych, które słyną z bardzo niskich cen jak Ryanair lub Wizzair – ich bilety możesz nabyć nawet za 80 złotych. Lot bez przesiadek trwa niecałe 3 godziny.
Co warto zobaczyć w Birmingham
Birmingham uważane jest za kolebkę muzyki Heavy Metalowej. Powstaje tu auto Jaguar oraz słynna czekolada Cadbury. W mieście jest największa w Europie fontanna nazywana The Floozie in the Jacuzzi. W Birmingham wychowywał się J. R. R. Tolkien. Miłośników kultury zainteresuje Symphony Hall.
Co warto zobaczyć w Londynie
Londyn to trzecie co do wielkości miasto w Europie. Jest stolicą Wielkiej Brytanii. Mieszka tu około dziewięć milionów ludzi. Metropolia jest domem dla setek tysięcy Hindusów, Polaków, Irlandczyków, a także przybyszów z Afryki, Azji czy nawet Karaibów. Każdego roku przyciąga ponad 20 milionów turystów.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Londynie
Gdyby cały świat był jednym państwem, jego stolica prawdopodobnie leżałaby w Londynie. Jest tu wszystkiego po trochu, a miks kultur tworzy niesamowitą, niepowtarzalną atmosferę. Ta niemal dziewięciomilionowa metropolia jest domem dla setek tysięcy Hindusów, Polaków, Irlandczyków i innych nacji.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Edynburgu
Edynburg jest znany jako „miasta festiwali i teatru” - i zdecydowanie znajdziesz wiele okazji do zabawy, zwłaszcza pod koniec lata i na początek zimy. Ale warto tu przyjechać także dla innych rodzajów rozrywki. To półmilionowe miasto portowe jest od ponad pięciuset lat stolicą Szkocji.
Co warto zobaczyć w Edynburgu
Edynburg - Edynburg to średniowieczne miasto pełne atrakcji, gdzie w jednym miejscu znajdziesz bogatą historię, góry i morze. Edynburg to miasto tętniące także dobrą zabawą. Określane jest jako miasto festiwali i teatru. Stolica Szkocji oferuje różne atrakcje i rozrywki np. Edinburgh Festival. Jest nawet Polish Film Festival.
z Rzeszowa do Manchesteru od 212 PLN