Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC Nieruchomości TurystyczneOferty CUK
Udostępnij

Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku już od 20 lat. Przez ten czas budowała swoją markę, co przełożyło się na stabilną pozycję w Polsce. Vienna Insurance Group (VIG) to koncern ubezpieczeniowy w Austrii oraz Europie Środkowo wschodniej. Posiada około 50 spółek w 25 krajach. Firma zwraca dużą wagę do dobrej relacji z klientem.

Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż polis przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych opartych na nowych technologiach. Jest to jej charakterystyczna cecha, czym wyróżnia się na polskim rynku. Unikalny mobilny serwis ubezpieczeniowy Benefia Tu i Teraz umożliwia w szybki sposób prezentację oferty ubezpieczeniowej z  wykorzystaniem technologii skanowania kodów AZTEC, które umieszczone są w każdym dowodzie rejestracyjnym samochodu.

BENEFIA w swojej ofercie posiada następujące ubezpieczenia:

  • Ubezpieczenie OC - (opcja na 12 miesięcy lub krótkoterminowa na 30 dni)
  • AC
  • Assistance (do wyboru w kilku wariantach)
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania

Jest także możliwość rozszerzenia obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego  w Benefii o Zieloną Kartę. Dzięki tej opcji, można zwiększyć zakres terytorialny działania Twojego OC o kraje, które nie należą do Wielostronnego Porozumienia.

Oferowane rodzaje ubezpieczeń