Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC Nieruchomości Turystyczne Zdrowie i życieOferty CUK
Udostępnij

Generali

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Generali. Jej początki datowane są na rok 1831. Działa na terenie Europy, Ameryki, Azji i Afryki. W Polsce firma działa  w latach 1837 – 1948, by ponownie wrócić w 1998 roku. Obecnie w jej skład wchodzą następujące spółki:

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
Generali Finance Sp. z o.o.

Jako jeden z czołowych ubezpieczycieli posiada szeroką ofertę. Najważniejsze produkty to polisy, które chronią Twój majątek, życie i zdrowie. Oferta GENERALI Ubezpieczenia obejmuje głównie:

  • ubezpieczenie OC
  • ubezpieczenie AC
  • assistance,
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie NNW

Można wykupić indywidualną polisę w celu zabezpieczenia swojej nieruchomości, czyli domu, mieszkania czy domu w budowie. Dodatkowo warto przyjrzeć się ofercie ubezpieczeń zagranicznych, kiedy planujesz wyjazd wypoczynkowy lub zmianę pracy.

Co jest celem Grupy Generali? Jest to  kompleksowa oraz indywidualna obsługa klienta na najwyższym poziomie. Oferta jest stale doskonalona zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami klienta. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Grupa Generali szybko i skutecznie reaguje za zmiany zachodzące na rynku.