Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC Nieruchomości TurystyczneOferty CUK
Udostępnij

LEADENHALL POLSKA S.A. LLOYD’S COVERHOLDER

Lloyd’s z siedzibą w Londynie to najstarsza instytucja ubezpieczeniowa na świecie  i największy rynek ubezpieczeń specjalistycznych. Jego historia sięga ponad 300 lat. Skupia najbardziej innowacyjnych underwriterów z całego świata, co przekłada się na wszechstronną ofertę unikalnych rozwiązań ubezpieczeniowych nawet dla najbardziej wymagających klientów. Jest także reasekuratorem przyjmującym ryzyko od innych Towarzystw.

Planowany Brexit sprawił, że powstała spółka z siedzibą w Brukseli będąca w 100% zależna od Lloyd’s of London. Jej  obszarem działania są kraje Unii Europejskiej. Lloyd’s działa w poszczególnych krajach za pośrednictwem tzw. Coverholderów. Są to spółki posiadające pełnomocnictwa Lloyd’s do tworzenia produktów ubezpieczeniowych, oceny ryzyka, likwidacji szkód.

W Polsce działa LEADENHALL POLSKA już od 10 lat.  Dostarcza specjalistyczne oraz osobowe ubezpieczenia w Llloyd’s dostosowane do potrzeb i oczekiwań na polskim rynku. Sprzedaż jest realizowana wyłącznie we współpracy z niezależnymi pośrednikami. W ofercie można znaleźć ubezpieczenia wypadkowe, w tym  dla poszczególnych zawodów (medycznych, kierowców, sportowców). Interesującą opcją jest świadczenie w razie okresowej i trwałej niezdolności do pracy w wykonywanym zawodzie.

 

LEADENHALL POLSKA w swojej wszechstronnej ofercie posiada następujące ubezpieczenia:

  • ubezpieczenia na życie i osobowe
  • Ubezpieczenia od utraty dochodu
  • NNW
  • ubezpieczenia specjalistyczne (np. ubezpieczenie cyber)

 

Oferowane rodzaje ubezpieczeń