Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC NieruchomościOferty CUK
Udostępnij

LINK 4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A działa na rynku o 2004 roku. Firma szybko się rozwijała i obecnie jest  pionierem w ubezpieczeniach direct, czyli zawieranych się na odległość na rynku polskim. W 2014 roku Link4 stało się częścią Grupy PZU będącej jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 jest może pochwalić się wieloma nagrodami  i wyróżnieniami w branży. Przyznawane są one zarówno przez specjalistów, jak i samych klientów. Jest wielokrotnym laureatem nagrody "Laur Konsumenta". W roku 2013 Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, nagrodę „Inwestor w kapitał ludzki”. Natomiast Strefa Biznesu Dziennika Gazety Prawnej uznało Link4 jako „Konsumenckiego Lidera Jakości”. Rok 2018 przyniósł kolejne wyróżnienie „Super Marka”.

Poza tym Link4 uzyskało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód jako pierwszy ubezpieczyciel w obszarze direct. Firma  wspiera Fundację Ratownictwo Motocyklowe Polska. Jej celem jest ratowanie życia przez pierwszą pomoc po wypadkach,  jak również wspieranie rozwoju i edukacja w zakresie ratownictwa w Polsce. Towarzystwo przekazuje na jej konto pieniądze za każdy kilometr pokonany przez biegaczy LINK4run w trakcie różnych imprez biegowych.

Link4 w swojej szerokiej ofercie posiada następujące ubezpieczenia:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • assistance,
  • ubezpieczenie NNW,
  • polisy mieszkaniowe,
  • ubezpieczenie dla mamy i dziecka.
  • polisy turystyczne

Link 4 obsługuje również firmy, wychodząc do nich z interesującą ofertą ubezpieczeniową, np. flot samochodowych oraz ubezpieczeń chroniących majątek firmy od różnego rodzaju ryzyka. Konkretna polisa dobierana jest indywidualnie w zależności od zakresu ochrony i specyfiki prowadzonej działalności. Przykładowo, specjalne polisy proponowane są dla klubów fitness, salonów kosmetycznych, sklepów spożywczych i wielu innych.

Oferowane rodzaje ubezpieczeń