W czym możemy Ci pomóc

Nasza oferta lotnicza

Tanie bilety lotnicze, czyli cały świat przed Tobą!

W portalu Transpomat porównasz i kupisz tanie bilety lotnicze wszystkich linii, które udostępniają swoją ofertę poprzez internetowe systemy rezerwacji. Zrobisz to szybko, tanio i wygodnie!

Bilety jakich linii lotniczych możesz u nas kupić?

Dosłownie – wszystkich. Od Ryanair i Wizzair, przez LOT i Air France, po Lufthansę, Delta Airlines, a nawet przewoźników z Azji, Ameryki Południowej czy Afryki. Możesz zorganizować podróż do każdego zakątka świata.

Tanie czy tradycyjne linie lotnicze?

Tanie linie lotnicze mają zwykle zasięg kontynentalny. Możesz nimi dolecieć do różnych części Europy. Standard obsługi jest niższy – nie licz na darmowy posiłek czy dużo miejsca na nogi. Mimo wszystko tanie linie to dobry sposób na dotarcie do dalekiego kraju za niewielką opłatą.

Tradycyjne linie lotnicze mają zasięg kontynentalny i globalny. Bilety mogą być kilka razy droższe niż w taniej linii lotniczej, ale jakość obsługi także jest wyższa. W kabinie pasażerskiej istnieje podział na klasy komfortu. Wyższa klasa oferuje większą przestrzeń dla każdego pasażera, rozkładane fotele, indywidualne ekrany TV czy poczęstunek.

Jak zaoszczędzić?

Pamiętaj, aby porównywać wszystkie możliwości. Nie zamykaj się na oferty tradycyjnych linii lotniczych. Choć ich bilety są droższe, weź pod uwagę inne korzyści. Często samoloty tradycyjnych linii lądują na dogodniej zlokalizowanych lotniskach, dzięki czemu oszczędzasz na podróży z lotniska do miasta. Oferują także większy limit wagowy bagażu rejestrowanego i darmowy posiłek. Warto rozważyć także możliwość podróży autokarem.

Chcesz wiedzieć więcej o rezerwacji biletów? Sprawdź sekcje TRADYCYJNE I TANIE LINIE LOTNICZE.

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017