Tani urlop w Mediolanie: lot w dwie strony, hotel na 7 dni i atrakcje

Lot od 78 zł za osobę W DWIE STRONY, hotel od 1438 zł (6 nocy, 2 osoby) + zwiedzanie

Panorama Mediolanu
  Panorama Mediolanu - Shutterstock

Gorący Mediolanie, przybywamy! Chyba zgodzicie się, że trudno o lepsze miejsce na urlop, kiedy za oknem ani jesień, ani zima. Znaleźliśmy dla was nie tylko miejsce, które warto zobaczyć, ale i oferty, które warto schwycić. 

W pigułce:

  • lot w dwie strony liniami Ryanair
  • hotel w okolicy sklepów, niedaleko centrum
  • pokój z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi
  • dostęp do Wi-Fi
Wycieczki fas fa-compass Zwiedzanie fas fa-monument

Połączenie lotnicze

* Cena lotu może ulec zmianie lub oferta może ulec wyprzedaniu
* Cena za przelot może być różna od prezentowanej i ma charakter poglądowy. Aktualną cenę uzyskamy dopiero przy rezerwacji lotu na wybrane przez siebie daty.

BEZPOŚREDNI LOT DO MEDIOLANU

Założyliśmy sobie, że skoro pogoda jest przytłaczająca, to podróż musi być lekka. Dlatego szukaliśmy tylko połączenia bezpośredniego (oczywiście lotniczego – w tym przypadku autokar odpada). 

Znaleźliśmy loty Ryanair w świetnej cenie – już od 78 zł w dwie strony! W chwili pisania tego tekstu taka cena obowiązuje za przelot 25 marca i powrót 31 marca. Startujecie z Katowic, lądujecie w porcie Mediolan Bergamo. Podobne okazje są dostępne na loty z Poznania i Krakowa; nieco tylko droższe – z Warszawy.

Zobacz ceny promocyjnych lotów do Mediolanu

* Jeżeli szukasz rejsu dla większej liczby osób, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie.

Oferta noclegowa

Hotel IKA

NOCLEG W MEDIOLANIE

Szukamy hotelu taniego, ale dobrego dla dwojga dorosłych na sześć nocy. Ciekawą propozycję ma dla nas Ika's Home, ok. 3 km od centrum Mediolanu, nieopodal Muzeum Sztuki Współczesnej GAM Milano i w otoczeniu sporej ilości sklepów znanych marek, zwłaszcza odzieżowych. 

W standardzie bezpłatne Wi-Fi. Można zabrać zwierzątko. Za pokój bez łazienki zapłacimy 1438 zł, z łazienką – 1908 zł. Dostępna jest opcja z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi.

Kliknij i zarezerwuj nocleg w hotelu IKA'S HOME

* Jeżeli szukasz rejsu dla większej liczby osób, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie.

 

IKA'S HOME
IKA'S HOME

 

Booking.com

Atrakcje turystyczne

Jeśli nie interesuje was samo chodzenie po mieście, zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi rezerwacjami atrakcji w Mediolanie.