Informacje podstawowe
  • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
  • Kod imprezy: FTR 106993/132
  • Biuro podróży: Abdar
  • Cena za 1 os. 539 PLN
  • Rodzaj transportu: Autokar
  • Wyjazd z: Kraków
  • Długość oferty: 4 dni
  • Śniadania
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
3 dni tylko we Lwowie
Kraj
UKRAINA
Program
Brak informacji
Program wycieczki
Brak informacji
Dzień 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Ukrainy.
Dzień 2
Przyjazd do LWOWA w godzinach porannych. Spotkanie z przewodnikiem miejskim, przejazd krajoznawczy po mieście Lwowie. Zwiedzanie - Stary Rynek; Wały Hetmańskie; Plac Mickiewicza; Teatr Opery i Baletu; Kośció ł Dominikanó w; Katedra Łacińska; Kaplica Boimó w; Katedra Ormiańska. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek, wymianę walut oraz zakupy. Przejazd do hotelu na obrzeżach lub w okolicy Lwowa. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie mniej znanych zakątkó w Lwowa - spacer po " dachach Lwowa" podczas któ rej zobaczymy Lwó w z gó ry. Spacer po okolicach centrum miasta - Wały Gubernatorskie, cerkiew Wołoska, kwartał Żydowski, pałac Potockich, Cytadela, Poczta Głó wna, kamienice kupieckie, Kasyno Szlacheckie. Przejazd na zwiedzanie browaru połączony z degustacją lwowskiego piwa. Powró t do hotelu, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Wykwaterowanie. Kontynuacja zwiedzania Lwowa - Katedra Grekokatolicka św.Jury; Cmentarz Łyczakowski; Cmentarz Orląt Lwowskich. Wyjazd powrotny w godzinach popołudniowych. Przekroczenie granicy Ukraińsko-Polskiej.
Dzień 5
Przyjazd do Krakowa w godzinach nocnych, powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych.Uwaga !!! godzina powrotu jest uzależniona od czasu oczekiwania na granicy.
Terminy wycieczki
29.04-03.05.2020, 10-14.06.2020, 12-16.08.2020, 16-20.09.2020, 14-18.10.2020
Ważne informacje
1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisó w wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunkó w pogodowych oraz innych czynnikó w niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektó w. Ceny biletó w wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestnikó w do realizacji wycieczki - 30 osó b. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestnikó w termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osó b z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką nahttp://www.abdar.pl w Strefie Klienta.
Zakwaterowanie
Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwó ch osó b automatycznie zostaje przydzielony pokó j 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osó b zostaje przydzielony pokó j 2-osobowy z dostawką (łó żko małżeńskie + łó żko dodatkowe - brak mozliwości 3 osobnych łó zek).
Osoby podró żujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwayjnym.
<b>w ramach ceny zawarte są

- Przejazd autokarem lub busem; - Program turystyczny; - 2 noclegi ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** w okolicy Lwowa wg. standaryzacji krajó w pobytu; - Opiekę pilota; - Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podró że Wariant podstawowy - Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadkó w 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN; - VAT
- Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (0 zł)
- Dzieci do 12 lat - zniżka 50 zł
<b>pozostałe wydatki</b>

dodatkowe opłaty związane z realizacją programu


- Obligatoryjne koszty związane z realizacją programu /bilety wstępu, przewodnicy, opłaty lokalne/ - 70 zł
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł
Udostępnij