Informacje podstawowe
  • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
  • Kod imprezy: FTR 116454/6
  • Biuro podróży: Exim Tours
  • Cena za 1 os. 1959 PLN
  • Rodzaj transportu: Samolot
  • Wylot z: Berlin
  • Długość oferty: 7 dni
  • All Inclusive
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Informacje ogólne
4
Hiszpania/Fuerteventura
Udogodnienia
Witamy Arena Suite ( ex Arena Hotel) w Corralejo. Hotel położony jest 1 km od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Corralejo (2 km). Pozostałe miasta: Puerto Del Rosario (32 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby i salon. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i hiszpańsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Toston, Cotillo (20 km), Betancuria/Mirador Morro Velosa (50 km), Parque Natural Dunas De Corralejo (1 km), Playa De Sotavento (95 km), lotnisko FUE (40 km), dyskoteka (600 m) i jazda konna (15 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, informacja turystyczna, centrum miasta, bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek. Hotel posiada parking dla samochodów.
Rodzaje wyżywienia
Hotel oferuje usługę budzenia, sejfy, pralnię i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.
Sport i rozrywka
SelfCatering (SC) - bez wyżywienia
Bed&Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.
All Inclusive (AI) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, pomiędzy posiłkami/popołudniu/w ciągu dnia przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody/lody dla dzieci. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godzinach wyznaczonych przez hotel.
Dodatkowe informacje
W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, sala gier, program zajęć animacyjnych i bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 45 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.
Informacja
Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Bagaż
Dostępność poszczególnych świadczeń infrastruktury w hotelach w sezonie zimowym od listopada do końca kwietnia (takich jak baseny zewnętrzne, aquaparki, bary i restauracje zewnętrzne, place zabaw, animacje) uzależniona jest od warunków pogodowych.
Udostępnij