Hotel BE Club Eilat

Ejlat, Izrael
Egzotyka fas fa-spa green Wypoczynek fas fa-umbrella-beach orange
Informacje podstawowe
 • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
 • Kod imprezy: FTR 83065/62
 • Biuro podróży: Oasis Tours
 • Cena za 1 os. 2669 PLN
 • Teraz taniej, oszczędzasz 6%
 • Cena regularna za 1 os.: 2839 PLN
 • Rodzaj transportu: Samolot
 • Wylot z: Warszawa
 • Początek: 2020-03-11
 • Koniec: 2020-03-18
 • Długość oferty: 7 dni
 • All Inclusive
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Oferta
Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi - prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi limitów bagażowych oraz warunków przewozu linii lotniczych wybranej oferty. W przypadku przelotu tanimi liniami lotniczymi Ryanair (FR), Wizzair (W6), aby otrzymać kartę pokładową należy dokonać odprawy na stronie internetowej właściwych linii lotniczych. Odprawa na lotnisku jest dodatkowo płatna. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.
Na miejscu turyści są pod telefoniczną opieką anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta i mogą być oddwiedzeni przez niego w hotelu. Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.Opis hotelu znajduje się na naszej stronie internetowejhttp://www.oasistours.com.pl lub w panelu klienta.
Położenie
Be Club Hotel Eilat - w Izraelu nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli.
Kategoria organizatora: 3*
Plaża
W centrum nadmorskiego kurortu Eilat, w pobliżu nadmorskiej promenady, przy której zlokalizowane są liczne restauracje, sklepy; ok. 60 km od portu lotniczego Ovda.
Hotel
Piaszczysto-żwirowa, w odległości ok. 1 km, leżaki i parasole dodatkowo płatne.
Pokoje
Bezpłatne Wi-Fi w lobby.
160 pokoi, lobby z recepcją, przechowalnia bagażu, restauracja, bar.
Za dodatkową opłatą: sale konferencyjne, pralnia, pokój gier.
Kategoria lokalna: W Izraelu nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli.
Kategoria organizatora: 3*
Rekreacja, sport, atrakcje
Pokój 2-osobowy (Standard) z możliwością dostawki (rozkładane łóżko/sofa) dla 1 osoby dorosłej lub 1 dziecka do 12 roku, klimatyzacja, łazienka (WC, wanna lub prysznic), TV-sat, zestaw do zaparzania kawy i herbaty, mała lodówka, sejf (płatny).
Pokoje z balkonem za dodatkowa opłatą.Oferta zawiera przykładowe zdjęcia pokoi.
Wyżywienie
Basen, parasole, leżaki przy basenie bezpłatne, brodzik dla dzieci, miniklub. Okresowo hotel organizuje wieczorne hotelowe animacje.
Informacje dodatkowe
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w godzinach 10:00-22:00.
Cena zawiera
Hotele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oferty All Inclusive. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach wykupionego pakietu Goście otrzymują w hotelu. Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotel nie będzie miał wpływu.Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu.
Cena nie zawiera
Bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu, bagaż podręczny (zgodnie z warunkami przewozu wybranej linii lotniczej), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie według oferty, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie  TU Europa NNW, KLW w tym chorób przewlekłych, bagażu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) w wysokości: 15 PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską); 13 PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę; 10 PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską), podatek, opłaty lotniskowe.
Przelot, bagaż, serwis
Bagażu rejestrowanego przy ofercie realizowanej na połączeniach regularnymi liniami lotniczymi, wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Informacje dla podróżnych
Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI).
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm lub 20 kg o wymiarach 149, 9x119, 4x171, 5 cm (cena uzależniona jest od wagi bagażu, kierunku i terminu lotu).
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg. Ceny uzależnione są od wagi bagażu, kierunku i terminu lotu.
Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.
Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika.Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika.
KLIENTOM ZALECA SIĘ DOKONANIE ODPRAWY ONLINE na stronie internetowej przewożnika zgodnie z terminami właściwymi dla danej linii lotniczej (odprawa na lotnisku będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami). Odprawa lotniskowa rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy Klient zobligowany jest do zgłoszenia się do odprawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
Izrael
Zgodnie z polsko-izraelską umową o ruchu bezwizowym obywatele polscy, legitymujący się paszportem ważnym co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego wyjazdu z Izraela, mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Izraela bez wizy do 90 dni. Zdarza się jednak, że funkcjonariusze straży granicznej ograniczają czas pobytu polskich turystów, wydając wizy turystyczne na krótszy pobyt, np. do 1 miesiąca. Ruch bezwizowy nie dotyczy przyjazdów w celu innym niż turystyczny.
Udostępnij
Położenie