Informacje podstawowe
 • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
 • Kod imprezy: FTR 108666/62
 • Biuro podróży: Oasis Tours
 • Cena za 1 os. 1476 PLN
 • Teraz taniej, oszczędzasz 25%
 • Cena regularna za 1 os.: 1968 PLN
 • Rodzaj transportu: Samolot
 • Wylot z: Poznań
 • Początek: 2020-05-20
 • Koniec: 2020-05-27
 • Długość oferty: 7 dni
 • Bez wyżywienia
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Opis kontrahenta
Hotel ALEGRIA PLAZA PARIS HOTEL **** znajduje się ok. 500 m od plaży. Centrum miasta znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu. W pobliżu dyskoteka (ok. 400 m) oferuje rozrywkę dla wczasowiczów. Klimatyzowany hotel oferuje całodobową recepcję, bezprzewodowy dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą), windę, miejsca parkingowe (w stosownych przypadkach za opłatą), a także salon telewizyjny z telewizją satelitarną. Na zewnątrz znajduje się ogród, a także otwarty sezonowo basen ze słodką wodą. jacuzzi, gdzie można wypożyczyć leżaki i parasole słoneczne (mogą obowiązywać opłaty). Jest także basen dla dzieci. Ponadto można zrelaksować się na tarasie. Dla rozrywki hotel oferuje dyskotekę. Dzięki swoim udogodnieniom bez barier hotel jest odpowiedni dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Wyżywienie: Śniadanie podawane jest w formie bufetu. Lunch i kolacja serwowane są również w formie bufetu. W gastronomii serwowane są również dania wegetariańskie i bezglutenowe.
Odległości:
    Lotnisko: ok. 30 km
    Przystanek autobusowy: ok. 600 m
    Apteka: ok. 200 m
Sport i czas wolny Wewnątrz czeka na Ciebie siłownia. W spa czeka na Państwa sauna i solarium. Hotel oferuje również masaże. Pozwól się rozpieszczać w Hamam. Pozwól się rozpieszczać w hotelowym centrum odnowy biologicznej.
Oferta
Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.
Opieka na miejscu
Na miejscu Klienci są pod telefoniczą opieką polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta.Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.
Cena nie zawiera
UWAGA !
Cena oferty nie zawiera:
TRANSFERU
Istnieje możliwość dokupienia usługi transferu podczas zakładania rezerwacji (shuttle bus) lub poprzez kontakt z biurem (transfer indywidualny).
Dostępne opcje transferu:
- Shuttle Bus w godzinach 6:30 - 23:30
- Transfer indywidualny
PODATKU TYRYSTYCZNEGO
Na terenie Katalonii obowiązuje podatek turystyczny, który Klienci uiszczają bezpośrednio w recepcji hotelowej przy zakwaterowaniu. Podatek płatny jest maksymalnie za 7 nocy pobytu i dotyczy osób powyżej 16 roku życia, a jego cena uzalezniona jest od kategorii obiektu zakwaterowania i jego lokalizacji.
Hotele 5* - ok. 2, 50 Euro za osobę za noc
Hotele 4* - ok. 1 Euro za osobę za noc; w Barcelonie - ok. 1, 25 Euro za osobę za noc
Hotele 3 * i pozostałe obiekty - ok. 0, 50 Euro za osobę za noc; ok. 0, 75 Euro w Barcelonie za osobę za noc.
Przelot, bagaż
Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI).
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
WIZZAIR - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm.
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego - umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład)
- bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - 20 kg o wymiarach 149, 9x119, 4x171, 5 cm (cena uzależniona jest od wagi bagażu, kierunku i terminu lotu). Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
RYANAIR - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie)
- bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
Ceny uzależnione są od wagi bagażu, kierunku i terminu lotu.
Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.
Opcje wyżywienia
Możliwe opcje wyżywienia dostepne w zależności od obiektu:
RO/Self Catering - bez wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetu
HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu; napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
FB - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu; napoje do obiadu i kolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje  w formie bufetu, możliwe przekąski w ciągu dnia, wybrane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe serwowane w wyznaczonych przez hotel godzinach i miejscach.
Informacje dodatkowe
Część sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach  All Inclusive lub wybranego wyżywienia Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji oferty All Inclusive. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive w wyznaczonych barach. Godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw. Oferta może zawierać przykładowe zdjęcia pokoi.
Udostępnij
Położenie