Hotel Hilton Salalah

Salala, Dhofar, Oman
Egzotyka fas fa-spa green Wypoczynek fas fa-umbrella-beach orange
Informacje podstawowe
 • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
 • Kod imprezy: FTR 108208/92
 • Biuro podróży: Best Reisen Egzotyka
 • Cena za 1 os. 5612 PLN
 • Teraz taniej, oszczędzasz 14%
 • Cena regularna za 1 os.: 6507 PLN
 • Rodzaj transportu: Samolot
 • Wylot z: Warszawa
 • Początek: 2020-04-27
 • Koniec: 2020-05-04
 • Długość oferty: 7 dni
 • Śniadania
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Naszym zdaniem
Komfortowy, nieduży hotel sygnowany prestiżową marką. Dogodne usytuowanie, spokojna okolica, przemiła obsługa, duże pokoje, ciekawa architektura inspirowana omańskimi tradycjami.
Położenie
Przy piaszczystej plaży (serwis plażowy bezpłatny) z łagodnym wejściem do morza, 10 km od centrum Salalah i tyle samo od lotniska.
Wyposażenie
Eleganckie lobby z bezpłatnym Wi-Fi, całodobowa recepcja, windy, kantor wymiany walut, punkt informacji turystycznej, restauracja główna  Al Maha (bufety, kuchnia międzynarodowa i regionalna), Steak House, snack bar, kawiarnia z widokiem na ogród, bar przy plaży, sklepiki, sale konferencyjne,   wypożyczalnia samochodów, room-service.
Pokoje
Standardowe - obszerne, gustowne, sypialnia, część wypoczynku dziennego,   łazienka (wanna, prysznic, suszarka), indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV sat, sejf, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, minibar.
Superior - widok na góry.
Deluxe ma balkon i dodatkowo sofę, widok na morze. 
Wyżywienie
HB - śniadania i kolacje
FB - śniadania, obiady i kolacje
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety w restauracji głównej), napoje bezalkoholowe i niektóre alkoholowe serwowane w wyznaczonych lokalach i godzinach.
Sport i rozrywka
Basen o nieregularnym kształcie (serwis plażowy bezpłatnie, ręczniki za kaucją) z wysepką i zjeżdżalnią,   siatkówka plażowa, siłownia, sauna, tenis stołowy, bilard, 2 korty tenisowe (odpłatnie), dyskoteka, okazjonalnie muzyka na żywo lub występ folklorystyczny, ośrodek spa & wellness, sporty wodne oferowane przez agencje zewnętrzne.
Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw, zjeżdżalnia wodna, animacje, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce.
Uwagi
W porze monsunowej zwanej "Khareef", która występuje od czerwca do września, plaże w regionie Dhofar są zamknięte i obowiązuje zakaz kąpieli.
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Wizy
Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu.
Wizę można wykupić przed wylotem oraz na lotnisku:
a) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://evisa.rop.gov.om/
Wiza 10-dniowa 26A Tourist Visit Visa - opłata za wizę 5 OMR (ok.15 USD)
Wiza 30-dniowa 26B Tourist Visit Visa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
Zakupioną wizę należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko. Wiza jest ważna 1 miesiąc od daty wystawienia.
b) na lotnisku po przylocie, wiza 30-dniowa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
 
Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, lokalny anglojęzyczny przedstawiciel, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
 
Cena nie zawiera
Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, wiz turystycznych.
Errata
Brak informacji
Udostępnij
Położenie