Hotel Tsokkos Anmaria

Ayia Napa, Cypr
Last Minute fas fa-hourglass-half red Wypoczynek fas fa-umbrella-beach orange
Informacje podstawowe
 • Rezerwacja tel.: 22 451 00 25
 • Kod imprezy: FTR 106519/96
 • Biuro podróży: Prima
 • Cena za 1 os. 1580 PLN
 • Teraz taniej, oszczędzasz 9%
 • Cena regularna za 1 os.: 1745 PLN
 • Rodzaj transportu: Samolot
 • Wylot z: Warszawa
 • Początek: 2020-02-26
 • Koniec: 2020-03-03
 • Długość oferty: 6 dni
 • Śniadania i obiadokolacje
Rezerwacja imprezy
Udostępnij
Opis oferty
Położenie
Hotel położony ok. 600 m od centrum Agia Napa, ok. 5 km od parku wodnego Water World. W pobliżu znajdują się sklepiki, bary, restauracje. Międzynarodowe lotnisko oddalone o ok. 50 km. Przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.
Plaża
Ok 100 m od hotelu znajduje się publiczna, piaszczysto-kamienista plaża z kamienistym zejściem do morza, bez serwisu plażowego. Limanaki Beach - publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza znajduje się ok. 1 km od hotelu. Parasole i leżaki płatne. Nissi Beach - publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga oddalona o ok. 2 km od hotelu. Parasole i leżaki płatne.
Hotel
Kategoria lokalna 4*
Hotel należący do znanej sieci hotelowej Tsokkos z bardzo dobrym serwisem i wysokim poziomem usług. Polecany dla par oraz dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek lub jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja, restauracja, bar przy basenie, pralnia i suszarnia, wypożyczalnia aut, parking, wymiana walut, doktor (na życzenie), sala konferencyjna.
Interne
Wi-Fi dodatkowo płatne.
Sport, rekreacja i rozrywka
Bezpłatnie: basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie, basen wewnętrzny, animacje dzienne i wieczorne, kort tenisowy, siłownia. 
Płatnie: Sauna, masaże, sprzęt do tenisa i oświetlenie kortu.
Dla dzieci
Brodzik
Zakwaterowanie
Twin room land view - z widokiem na ogrod lub ulicę
Twin room side sea view - z częściowym widokiem na morze
Twin sea view - - z bezpośrednim widokiem na morze
Wszystkie pokoje dwuosobowe z 1 dostawką. Wyposażenie: klimatyzacja, TV Sat, Wi-Fi, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka), telefon, sejf, mini lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon.
Wyżywienie
HB - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
AI - śniadanie, lunch kolacja w formie bufetu. Przekąski między posiłkami, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe, lody oraz kawa i herbata (10:00 - 00:00)
Informacje dodatkowe
Https://www.tsokkos.com/hotel/Anmaria-Beach-Hotel/
Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Cena
Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Transfery indywidualne są usługą shuttle, co oznacza, że autobus zbiera klientów przylatujących wieloma różnymi lotami. Z tego powodu wyjazd autobusu nie odbywa się w momencie, w którym klient zostanie do niego zaprowadzony, ale kiedy wszystkie osoby znajdujące sie na jego liście znajdą się już na pokładzie.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
OFERTA BEZ REZYDENTA
Przelo
Połączenie oparte na LOT z wylotem z Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska z przesiądką w Warszawie.
Bagaż
LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)
LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
Uwaga !! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!
LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
Warunki wjazdowe
* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Cypru jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Udostępnij