Wyszukaj połączenie i kup bilet


🚌 Autokary SINDBAD Polska Włochy

Bilety autokarowe Polska Włochy

Zamów telefonicznie 0048 717242424

Wyszukaj połączenie i kup bilet


Połączenia autokarowe Sindbad Polska Włochy
Rzym, Shutterstock

Przewóz osób na trasie Polska Włochy realizowany jest dwa razy w tygodniu - wyjazdy z Polski w środy i soboty, powroty z Włoch w poniedziałki i soboty.  

W ramach linii włoskiej obsługiwane jesy także Monako oraz Cannes i Nicea we Francji. 

Połączenie autokarowe do Włoch jest obsługiwana przez Niemcy. 

Miasta obsługiwane na terenie Włoch: Ancona, Arezzo, Arma Di Taggia, Bari, Battipaglia, Bergamo, Bologna (Bolonia), Bolzano, Brescia, Caserta, Cassino, Cesena, Civitanova Marche, Firenze (Florencja), Foggia, Genova, Giulianova, Lecce, Milano (Mediolan), Modena, Napoli (Neapol), Orte, Pescara, Pompei, Porto San Giorgio, Rimini, Roma (Rzym), Salerno, San Benedetto Del Tronto, San Remo, Savona, Taranto, Termoli, Trento i Verona.


 

Bilet możesz kupić online w wyszukiwarce poniżej jak i telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13. W przypadku zamówienia telefonicznego konieczna jest płatność przelewem z polskiego banku, na poczcie w Polsce lub przez PayPal. 


Wyszukaj połączenie i kup bilet

Kliknij i kup bilety autokarowe SINDBAD 

 

Rozkład jazdy 18EX - z centralnej i północnej Polski:

 

Wyjazd

 

Powrót

Dzień GodzinaPrzystanekGodzinaDzień
----Śr----Sb-- 

08:30

PL AUGUSTÓW, przystanek przy CH Marjon, ul. Mazurska 10 

18:25

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:30

PL BIAŁYSTOK, Dw. PKS, ul. Boh. Monte Cassino 8, peron 6 st. 13 

17:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:50

PL BISKUPIEC, przystanek ul. Mickiewicza 30 

15:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:10

PL BRODNICA, węzeł komunikacyjny, ul..Gen. Maczka 

11:50

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:10

PL BYDGOSZCZ, Dworzec PKS - stan 18/19, Jagiellońska 58 

10:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:15

PL CHOJNICE, Dworzec PKP/PKS ul. Dworcowa 

09:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:55

PL CIECHANÓW, Dw. Autobus.ul.Sienkiewicza (przy CH DEKADA) st.1 

14:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:40

PL CZERSK, dworzec autobusowy ul. Kolejowa 

10:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:40

PL CZŁUCHÓW, baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5 

09:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:00

PL ELBLĄG, Dworzec PKS, Plac Dworcowy 

14:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

09:45

PL EŁK, Dworzec PKS, st. nr 1, Jarosława Dąbrowskiego 

17:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:00

PL GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 

14:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:45

PL GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 1, Plac Konstytucji 

12:50

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:00

PL GIŻYCKO, parking, ul. Dąbrowskiego 

16:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:40

PL GNIEZNO, parking przy ul. Łaskiego 10 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:20

PL GORZÓW WIELKOPOLSKI, Dworzec PKS, Dworcowa 10 

06:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:40

PL GRUDZIĄDZ, Dworzec PKP, stan. autokarów międz., Dworcowa38/40 

12:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:20

PL IŁAWA, Dworzec PKS, Dworcowa 

12:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:05

PL INOWROCŁAW, Dworzec PKS, Plac Kasprowicza 5 

10:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:15

PL JASTROWIE, Dworzec PKS, Mickiewicza 39 

08:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:40

PL KĘTRZYN, przystanek komunikacyjny, ul.Dworcowa -dworzec PKP 

16:10

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

19:15

PL KOŁOBRZEG, Dworzec PKS, stan. 4, Al. Kolejowa 6 

08:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:00

PL KONIN, Dworzec PKP - terminal autobusowy, Kolejowa 1 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:30

PL KOSZALIN, Dworzec PKS, stanowisko 3, Zwycięstwa 3 

09:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

15:45

PL KWIDZYN, dworzec autobusowy, ul. Konopnickiej 10A 

12:55

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:05

PL LĘBORK, stacja paliw Shell, ul. Słupska 26 

11:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:45

PL ŁOMŻA, przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów 

16:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:30

PL ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem 

10:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:30

PL MALBORK, dawny PKS - zatoka obok cukrowni 

13:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

18:30

PL MIĘDZYZDROJE, przystanek autobusowy, ul.Gryfa Pomorskiego 2 

09:15

-------------- 
----Śr----Sb-- 

12:20

PL MRĄGOWO, dworzec PKS, ul. Kolejowa 

15:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:40

PL NOWE MIASTO LUBAWSKIE, Stacja ORLEN przy ul. Grunwaldzkiej 

12:20

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

20:00

PL NOWOGARD, stacja ORLEN, ul. 3-go Maja 27 

07:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:50

PL OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja 

14:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:15

PL ORZYSZ, przystanek autobusowy - Rynek 

17:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:35

PL OSTROŁĘKA, Dworzec PKS, Generała Ludwika Bogusławskiego 21 

15:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:50

PL OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień 

13:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:00

PL PIŁA, Dworzec PKS, Kwiatowa 18 

08:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:15

PL PŁOCK, dworzec PKS, ul. Dworcowa, stan. Międzynarodowe 

12:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:05

PL PODGAJE, PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 

08:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:40

PL POZNAŃ, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center) st.1 - 8 

08:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:45

PL SŁAWNO, stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska 

10:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

22:45

PL SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39 

05:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:15

PL SŁUPSK, Dworzec PKS, stan. 18, Hugona Kołłątaja 15 

10:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:50

PL STAROGARD GDAŃSKI, Dworzec PKS, obok stan. 6, Gdańska 35 

11:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

08:00

PL SUWAŁKI, Dworzec Autobusowy, ul. Utrata 1B, stan. 8 

19:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:30

PL SZCZECIN, Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A 

07:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:40

PL ŚWIEBODZIN, Parking - Pomnik Chrystusa Króla, ul. Sulechowska 

06:25

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:10

PL ŚWIECIE, Dworzec PKS, Wojska Polskiego 88 

11:40

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

18:00

PL ŚWINOUJŚCIE, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 

09:45

-------------- 
----Śr----Sb-- 

15:15

PL TCZEW, Przystanek przy dworcu PKP, st. 12, Dworcowa 

13:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:20

PL TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto 

10:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:40

PL WAŁCZ, Dworzec PKS, Dworcowa 

07:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:15

PL WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 11 

12:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:25

PL WEJHEROWO, przystanek MZK przy C.H. KASZUBY 

12:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:15

PL WŁOCŁAWEK, D.A. stanowiska tymczasowe, ul. Węglowa 

11:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:50

PL ŻNIN, Dworzec PKS, Towarowa 5 

09:55

Wt--------Nd-- 
----Cz----Nd-- 

17:05

IT AREZZO, przyst.busów turyst. via Bernardo .Rossellino 11 

10:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT ARMA DI TAGGIA, VIA BOSELLI 50 k/BANCA UNI CREDIT W ARMA DI TAGGIA 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

01:00

IT BATTIPAGLIA, parking przy Villa Comunale / Bar Consis 

01:55

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

14:30

IT BERGAMO, Dworzec kolejowy Piazza Marconi 

12:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

14:45

IT BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre 

12:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

09:40

IT BOLZANO, Via Buozzi 29/A przy stacji Bolzano Sud 

17:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

08:00

IT BRENNERO, PRZYSTANEK TECHNICZNY 

20:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

13:30

IT BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.B5,B6 via Solferino 

13:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

22:30

IT CASERTA, Dworzec kolejowy Piazza Garibaldi 

04:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:30

IT CASSINO, parcheggio di fronte Hotel Edra Palace 

05:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:15

IT FIRENZE, Villa Costanza - Parcheggio 

11:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

18:30

IT GENOVA, Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS 

08:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

15:30

IT MILANO, Terminal Bus Milano - Lampugnano 

11:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

13:45

IT MODENA, via Glauco Gottardi Terminal Bus 

13:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

23:10

IT NAPOLI, Parcheggio METROPARK, via Corso Arnaldo Lucci 

04:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:00

IT ORTE, Caldare - via Tuscania - parking Hotel Millennium 

08:15

Pn--------Sb-- 
----Cz-------- 

23:55

IT POMPEI, Piazza Mercato 

03:15

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:50

IT ROMA, Dworzec autobusowy TIBURTINA stan. 18 

07:30

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

00:15

IT SALERNO, Piazza Concordia 

02:35

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT SAN REMO, Via Boselli 50 k/Banca Uni Credit w Arma di Taggia 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:30

IT SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro 

07:15

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

10:25

IT TRENTO, Lungadige Monte Grappa 18 / fermata bus turistici 

16:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

12:00

IT VERONA, Porta Nuova, via Cardinale Girolamo, Fermata Bus 

15:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

22:20

FR CANNES, Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf 

04:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:20

FR MONACO, Autogril La Scoperta 

--:--

-------------- 
-------------- 

--:--

FR MONACO, Autogril Beausoleil 

05:25

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:40

FR NICE, Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE 

04:55

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

18:15

IT ANCONA, Dworzec kolejowy Piazza Roselli 

09:00

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

00:50

IT BARI, Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro 

01:35

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:00

IT CESENA, Dworzec kolejowy Via Europa 

11:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:05

IT CIVITANOVA MARCHE, Via Silvio Pellico 10, Stacja benzynowa ESSO 

08:00

Pn--------Sb-- 
----Cz-------- 

23:05

IT FOGGIA, Autostaz.di Foggia v.Manfredi 1, P-le Intermodale 

03:30

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:00

IT GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia 

06:50

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

02:55

IT LECCE, Parking naprzeciwko hotelu Tizjano 

23:15

----------Pt-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT PESCARA, Dw. Kolej./autobus. Piazza della Republica 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:20

IT PORTO SAN GIORGIO, Parking k/Palazzo dello Sport via Santa Vittoria 5 

07:35

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:45

IT RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi 

10:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:40

IT SAN BENEDETTO DEL TRONTO, bramki autostrad.k.Hotelu TruckOne via S.G. Scaffa 

07:15

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

01:45

IT TARANTO, dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta 

00:30

----------Sb-- 
----Cz-------- 

22:05

IT TERMOLI, Terminal Bus,via Martiri della Resistenza, 174-176 

04:30

----------Sb--

 

Rozkład jazdy 19EX - z południowej Polski:

 

Wyjazd

 

Powrót

Dzień GodzinaPrzystanekGodzinaDzień
----Śr----Sb-- 

14:45

PL ANDRYCHÓW, Dworzec autobusowy, Krakowska 23 

11:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:20

PL BEŁCHATÓW, węzeł przesiadkowy Szpital, ul. Czapliniecka 

11:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:20

PL BIECZ, Stacja paliw BP, ul. Załawie 106 

15:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:15

PL BIELSKO-BIAŁA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 

11:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:10

PL BIŁGORAJ, Dworzec PKS, Bohaterów Monte Cassino 1 

17:30

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:50

PL BOCHNIA, pl. Pułaskiego - przystanek MPK 

12:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

23:00

PL BOLESŁAWIEC, Dworzec PKS, Wesoła 23 

04:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:15

PL BRZEG, Stacja Paliw - LOTOS - ul. Starobrzeska 40 

07:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:30

PL BRZESKO, ul. Uczestników Ruchu Oporu 

12:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

14:30

PL BUSKO-ZDRÓJ, Dworzec PKS, Waryńskiego 

12:45

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:40

PL BYTOM, Stan. przy dworcu autobus.obok PKP, Pl.Wolskiego 1 

09:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

09:30

PL CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20 

17:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:30

PL CHORZÓW, pl. Powstańców Śl. 

10:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:20

PL CIESZYN, stacja paliw PKN ORLEN, ul. Filasiewicza 

12:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:50

PL CZĘSTOCHOWA, Dworzec PKS stan. 13, Al. Wolności 45/47 

10:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:25

PL DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6 

13:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:15

PL DOBRODZIEŃ, Ul. Solna 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:50

PL DZIERŻONIÓW, dworzec autobusowy st. 6, ul. Sienkiewicza 

07:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:00

PL GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 

09:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:30

PL GŁOGÓW, Dw. PKP, plac 1000-lecia 9 

07:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:40

PL GŁOGÓWEK, Dw. PKS, ks. Skargi 

09:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:15

PL GŁUBCZYCE, dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12 

09:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:30

PL GŁUCHOŁAZY, Dworzec autobusowy Głuchołazy Miasto 

08:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:45

PL GORLICE, Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4 

14:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:10

PL GORZÓW ŚLĄSKI, przystanek ul. Wojska Polskiego 

09:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:30

PL GRODKÓW, Dw. PKS, Warszawska 44 

07:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:10

PL GRYBÓW, przystanek autobusowy, ul. Topolowa 

14:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:45

PL JANÓW LUBELSKI, Dworzec autobusowy, stan.4 (obok postoju TAXI) 

16:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

18:10

PL JAROCIN, Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 43a 

09:00

-------------- 
----Śr----Sb-- 

12:10

PL JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 

15:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:50

PL JASŁO, Dworzec autobusowy, st. 1, Dworcowa 38 

15:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:55

PL JASTRZĘBIE ZDRÓJ, Dworzec PKS, ul. Arki Bożka 

11:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:45

PL JAWOR, Dworzec PKP, Dworcowa 8 

05:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:00

PL JELENIA GÓRA, ul. Teatralna 

06:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:20

PL JĘDRZEJÓW, przystanek autobus.ul. Partyzantów przy mark.TESCO 

12:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:30

PL KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej 

10:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:15

PL KATOWICE, dworzec Sądowa - stan. 11-13 

10:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:00

PL KĘDZIERZYN-KOŹLE, Dworzec PKS - ul. 24 Kwietnia - stan. 4 

09:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:10

PL KĘPNO, przyst. autobus.ul.Broniewskiego (Dw.Zachodni PKP) 

08:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:05

PL KĘTY, Dworzec autobusowy, Henryka Sienkiewicza 

11:25

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:15

PL KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy - ul. Czarnowska 

12:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:10

PL KLUCZBORK, Dw. PKS, ul. Moniuszki 5 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:45

PL KŁODZKO, Dworzec PKS, Plac Jedności 

08:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:20

PL KOLBUSZOWA, Dworzec PKP, ks. Ruczki 

15:20

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:15

PL KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) 

11:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:30

PL KRAPKOWICE, Dworzec PKS, Opolska 4 

08:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:45

PL KRAŚNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo) 

16:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:15

PL KROSNO, dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodow 

16:10

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

18:55

PL KROTOSZYN, Dworzec PKS, ul. Frabryczna 11 

08:15

-------------- 
----Śr----Sb-- 

21:45

PL LEGNICA, Dw. PKS, Dworcowa 5 

05:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:40

PL LESZNO, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1 

08:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:30

PL LEŻAJSK, Dworzec PKS, st. 1, Plac Dworcowy 1 

16:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:25

PL LIMANOWA, Węzeł przesiadkowy ul.Targowa/Kopernika st.LIMATUR 

13:05

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

11:15

PL LUBACZÓW, Dworzec PKS, przystanek Wagabunda, J. Słowackiego 

16:15

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:15

PL LUBIN, Dworzec PKS, Marii Skłodowskiej - Curie 12 

06:25

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:45

PL LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia 

16:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:45

PL LUBLINIEC, Centrum Przesiad.Park&Ride,ul.Paderewskiego st.3 

09:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:30

PL MIELEC, Parking obok dworca PKS, K. Jagiellończyka 1 

14:00

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

19:25

PL MILICZ, Dworzec autobusowy, ul. Kopernika 4 

07:45

-------------- 
----Śr----Sb-- 

15:00

PL MSZANA DOLNA, Dworzec PKS, Starowiejska 

11:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:25

PL MYŚLENICE, dworzec PKS, ul. Słoneczna 

11:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

10:30

PL NAROL, przystanek Rynek za Ratuszem 

17:00

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:20

PL NISKO, Plac Wolności 

15:50

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:10

PL NOWA SARZYNA, Dworzec PKP, Kolejowa 

16:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:50

PL NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS) 

07:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:50

PL NOWY SĄCZ, dworzec Bulwar - bulwar Narwiku 

13:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:00

PL NYSA, Dworzec PKS, stanowisko 11, Racławicka 

08:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

22:35

PL OKMIANY, Stacja Paliw Pieprzyk, Okmiany 1a 

05:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:35

PL OLESNO, Przyst. Kom. Międzynar. ul. Sądowa - obok Dw. PKS 

09:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:10

PL OLEŚNICA, Dworzec PKS stan 5 ul. Rzemieślnicza 

07:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:30

PL OŁAWA, Dworzec PKS peron międzynarodowy 

06:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:20

PL OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad) 

07:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:10

PL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, Dworzec Autobusowy, ul. Zabia 40, st. Miedzynarod. 

15:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:10

PL OSTRÓW WIELKOPOLSKI, Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa 6A, peron 5 

09:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:45

PL OSTRZESZÓW, Dworzec autobusowy, Pl. Sienkiewicza 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:40

PL OŚWIĘCIM, Plac przed Dw.PKP, ul. Powstańców Śląskich 22 

10:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:45

PL OZIMEK, Dworzec PKS, Kolejowa 

08:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:45

PL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12 

12:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:55

PL POLKOWICE, DW. PKS, ul. Młyńska, st. 2 

06:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:00

PL PRASZKA, przystanek, Pl. Grunwaldzki 

09:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:10

PL PRUDNIK, Dworzec PKS, stanowisko 4, Kościuszki 9 

08:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:30

PL PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1 

16:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:30

PL PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 

15:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:00

PL PSZCZYNA, Centrum Przesiadkowe, ul. Sokoła, stanowisko 3 

11:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:35

PL PSZÓW, PKS, ul. Traugutta 

10:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:35

PL PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS 

15:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:10

PL PYSKOWICE, Dworzec PKS, ul. Wyszyńskiego 

09:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:15

PL RACIBÓRZ, Dworzec PKS, Batorego 15 

10:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:45

PL RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12 

14:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:40

PL RADOMSKO, Dw. PKS, Kolejowa 

11:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:50

PL ROPCZYCE, Dworzec PKS, Zielona 1 

14:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:00

PL RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6, stan. 1 

10:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:20

PL RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera 

14:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:15

PL SANDOMIERZ, Parking przed dworcem PKP, Lwowska 

15:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

10:10

PL SANOK, Nowy Dworzec Autobusowy, st.2, ul. Lipińskiego 

17:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:30

PL SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1 

11:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

13:20

PL SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości 

14:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:50

PL SKOCZÓW, nowy dworzec autobusowy, ul. Katowicka/Objazdowa 

12:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

11:45

PL STALOWA WOLA, Dworzec PKS, gen. Leopolda Okulickiego 3 

15:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:50

PL STARACHOWICE, Dworzec zachodni PKS, Nadrzeczna 

14:30

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

13:45

PL STASZÓW, Rynek 30, przy aptece 

13:30

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:25

PL STRZEGOM, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 

05:50

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:30

PL STRZELCE OPOLSKIE, zatoczka dla autokarów - Rynek 

08:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:35

PL SYCÓW, Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1 

08:05

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:55

PL SZCZEKOCINY, Dworzec PKS, Śląska 

11:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:30

PL SZPROTAWA, parking przy poczcie 

06:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:20

PL ŚWIDNICA, Dworzec autobusowy, stan. 7, ul. Kolejowa 

06:35

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

12:45

PL TARNOBRZEG, Dworzec autobusowy, ul. A. Mickiewicza, st. 2 

14:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

15:00

PL TARNÓW, Dworzec PKS , ul. Dworcowa, stan. Międzynarodowe 

13:00

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

10:15

PL TOMASZÓW LUBELSKI, Dworzec PKS, stan. 7, Zamojska 9 

17:15

----------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

18:25

PL TOSZEK, Przystanek PKS, ul. Tarnogórska 

08:50

Wt--------Nd-- 
----------Sb-- 

20:10

PL TRZEBNICA, przystanek ul.Księdza Bochenka 47 przy banku BZWBK 

07:00

-------------- 
----Śr----Sb-- 

16:30

PL TYCHY, Dworzec Autobusowy, st. Nr 6, ul. Dworcowa 

10:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:25

PL WADOWICE, Dworzec autobusowy, marsz. Józefa Piłsudskiego 

12:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:55

PL WAŁBRZYCH, stacja paliw LOTOS, ul. Wrocławska 144 

06:10

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:30

PL WIELUŃ, Dworzec PKS, stan. 2, Staszica 49 

10:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:25

PL WODZISŁAW ŚLĄSKI, PKS, ul. Targowa 

11:00

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

21:10

PL WROCŁAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 

06:15

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:00

PL WSCHOWA, Dworzec PKP, Dworcowa 

07:40

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

17:45

PL ZABRZE, pl. Warszawski 

09:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

09:30

PL ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1 

17:45

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:40

PL ZAWIERCIE, przyst.MZKul.Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP 

10:55

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

19:20

PL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE, Dworzec PKP, Aleja Niepodległości 

07:50

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:00

PL ZDUŃSKA WOLA, Dworzec PKS, ul. Juliusza 

11:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

23:55

PL ZGORZELEC, parking przy stacji Shell - Jędrzychowice 

03:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

20:10

PL ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa 

07:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

16:30

PL ŻORY, Centrum Przesiad.,Męczenników Oświęcimskich stan.1 

10:30

Wt--------Nd-- 
----Śr----Sb-- 

14:40

PL ŻYWIEC, Nowy Dworzec Autobusowy - ul. Dworcowa 

12:15

Wt--------Nd-- 
----Cz----Nd-- 

17:05

IT AREZZO, przyst.busów turyst. via Bernardo .Rossellino 11 

10:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT ARMA DI TAGGIA, VIA BOSELLI 50 k/BANCA UNI CREDIT W ARMA DI TAGGIA 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

01:00

IT BATTIPAGLIA, parking przy Villa Comunale / Bar Consis 

01:55

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

14:30

IT BERGAMO, Dworzec kolejowy Piazza Marconi 

12:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

14:45

IT BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre 

12:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

09:40

IT BOLZANO, Via Buozzi 29/A przy stacji Bolzano Sud 

17:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

08:00

IT BRENNERO, PRZYSTANEK TECHNICZNY 

20:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

13:30

IT BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.B5,B6 via Solferino 

13:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

22:30

IT CASERTA, Dworzec kolejowy Piazza Garibaldi 

04:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:30

IT CASSINO, parcheggio di fronte Hotel Edra Palace 

05:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:15

IT FIRENZE, Villa Costanza - Parcheggio 

11:10

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

18:30

IT GENOVA, Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS 

08:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

15:30

IT MILANO, Terminal Bus Milano - Lampugnano 

11:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

13:45

IT MODENA, via Glauco Gottardi Terminal Bus 

13:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

23:10

IT NAPOLI, Parcheggio METROPARK, via Corso Arnaldo Lucci 

04:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:00

IT ORTE, Caldare - via Tuscania - parking Hotel Millennium 

08:15

Pn--------Sb-- 
----Cz-------- 

23:55

IT POMPEI, Piazza Mercato 

03:15

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:50

IT ROMA, Dworzec autobusowy TIBURTINA stan. 18 

07:30

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

00:15

IT SALERNO, Piazza Concordia 

02:35

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT SAN REMO, Via Boselli 50 k/Banca Uni Credit w Arma di Taggia 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:30

IT SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro 

07:15

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

10:25

IT TRENTO, Lungadige Monte Grappa 18 / fermata bus turistici 

16:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

12:00

IT VERONA, Porta Nuova, via Cardinale Girolamo, Fermata Bus 

15:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

22:20

FR CANNES, Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf 

04:00

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:20

FR MONACO, Autogril La Scoperta 

--:--

-------------- 
-------------- 

--:--

FR MONACO, Autogril Beausoleil 

05:25

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

21:40

FR NICE, Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE 

04:55

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

18:15

IT ANCONA, Dworzec kolejowy Piazza Roselli 

09:00

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

00:50

IT BARI, Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro 

01:35

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:00

IT CESENA, Dworzec kolejowy Via Europa 

11:30

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:05

IT CIVITANOVA MARCHE, Via Silvio Pellico 10, Stacja benzynowa ESSO 

08:00

Pn--------Sb-- 
----Cz-------- 

23:05

IT FOGGIA, Autostaz.di Foggia v.Manfredi 1, P-le Intermodale 

03:30

----------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

20:00

IT GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia 

06:50

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

02:55

IT LECCE, Parking naprzeciwko hotelu Tizjano 

23:15

----------Pt-- 
----Cz----Nd-- 

20:40

IT PESCARA, Dw. Kolej./autobus. Piazza della Republica 

06:05

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:20

IT PORTO SAN GIORGIO, Parking k/Palazzo dello Sport via Santa Vittoria 5 

07:35

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

16:45

IT RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi 

10:45

Pn--------Sb-- 
----Cz----Nd-- 

19:40

IT SAN BENEDETTO DEL TRONTO, bramki autostrad.k.Hotelu TruckOne via S.G. Scaffa 

07:15

Pn--------Sb-- 
----Pt-------- 

01:45

IT TARANTO, dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta 

00:30

----------Sb-- 
----Cz-------- 

22:05

IT TERMOLI, Terminal Bus,via Martiri della Resistenza, 174-176 

04:30

----------Sb--

 

*(pełna wersja znajduje się w rozkładach jazdy dostępnych przy zakupie biletu)

WAŻNE INFORMACJE

Gwarantujemy, komfortowe autokary wyposażone w WC, minibar, klimatyzację, sprzęt audio-video, WiFi, gniazdka oraz płyny do dezynfekcji rąk. Ponadto, w obecnej sytuacji, po każdym kursie, autokar odkażany jest specjalnymi środkami na bazie alkoholu.
Każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek podróżowania przez całą drogę w maseczce ochronnej, zasłaniającej usta i nos (można użyć w tym celu również apaszki, chusty, przyłbicy itp.). Pasażer, który zgłosi się na odjazd bez ochrony twarzy, będzie zobowiązany do nabycia maseczki w autokarze.
Każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się przed podróżą z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granic oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W przypadku rezygnacji przez Podróżnego z odbycia podróży Przewoźnikowi przysługuje prawo do dokonania potrąceń następujących kwot:
- powyżej 14 dni przed wyjazdem - 10% wartości biletu,
- od 14 dni do 48 godzin przed wyjazdem - 25% wartości biletu,
- od 48 godzin do 24 godzin przed wyjazdem - 50% wartości biletu,
- poniżej 24 godzin przed wyjazdem - 90 % wartości biletu.
Zwrotu należności za niewykorzystany bilet dokonuje biuro, w którym zakupiono bilet. Za bilet zakupiony u pilota w autokarze zwrotu dokonuje Przewoźnik.

W przypadku niezgłoszenia się Pasażera na odjazd autokaru przewoźnik ma prawo do potrącenia 100% wartości biletu.
W przypadku odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika, pasażerowi przysługuje prawo do wykorzystania biletu w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności z tytułu zmiany przepisów dot. przekraczania granic państwowych pomiędzy momentem zakupu biletu, a zakończeniem podróży.

ZMIANY

W terminie do 24 godzin przed rozpoczęciem podróży Pasażer ma możliwość bezpłatnej zmiany trasy przejazdu i daty wyjazdu. Jeżeli zmiana trasy skutkować będzie zmianą ceny na wyższą w stosunku do pierwotnej ceny posiadanego biletu, naliczona i pobrana przez załogę zostanie jedynie opłata wynikająca z różnicy taryfowej. Dopłata nie zostanie pobrana jeśli zmiana ceny nie przekroczy kwoty 10PLN / 2EURO / 2GBP / 2CHF/ 20DKK / 20NOK lub 20SEK.
Powyższą opłatę Pasażer uiszcza załodze podczas przejazdu.
Zmiana w bilecie, o której mowa powyżej, dokonywana przez klienta w terminie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem podróży, traktowana jest jak rezygnacja z biletu.