Linia autokarowa Adamis Tours

Linie autokarowe fas fa-bus
Adamis Tours

Autokar Adamis Tours
Adamis Tours

Autokary Adamis Tours świadczą przejazdy głównie do Grecji i Macedonii. W Polsce pojazdy zatrzymują się na południu i w centrum kraju. Kup bilety

Główna trasa Polska – Grecja – Polska prowadzi przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię, gdzie pasażerowie również mogą wsiąść lub wysiąść. Przystanki w Grecji znajdują się w miastach Saloniki, Katerini, Larissa, Lamia i Ateny.

Adamis Tours jest linią wyjątkową, bo skupioną na organizacji podróży do Grecji i Macedonii. To znaczy, że przewoźnik doskonale zna zarówno trasy, jak i potrzeby swoich pasażerów. Nie rozpraszając swojej floty po całej Europie, wytycza optymalne połączenia i zapewnia podróż w warunkach dostosowanych do tych konkretnych tras. Odwiedza także miejscowości często pomijane przez inne linie autokarowe, więc jest doskonałym wyborem dla każdego, kto zamierza wybrać się na wakacje w Grecji.

Warto wiedzieć, że Adamis Tours oferuje możliwość uzyskania karty stałego klienta, uprawniającej do stałej 10-procentowej zniżki. Mogą o nią wnioskować klienci, którzy podróżowali linią co najmniej pięć razy.

KUP BILET na autokary Adamis Tours do Grecji i nie tylko. Zacznij od wyszukania wszystkich możliwych połączeń za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Wybierz najlepsze, zaoszczędź i w drogę!

Możesz jednocześnie zarezerwować także pokój w hotelu. W tym celu zaznacz opcję „Noclegi” przed wyszukaniem połączeń.