Lider

Lider to polska firma prężnie działająca na rynku od 1997 roku. Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat firma znacznie się rozwinęła i stawia głównie na wyjazdy krajowe oraz wynajem, jednak ma oficjalne pozwolenie na realizowanie wyjazdów zagranicznych.

Firma specjalizuje się w wyjazdach nadmorskich, w chwili obecnej daje możliwość swoim klientom wyjazdu ze Śląska, Dolnego Śląska, Małopolski, Opolszczyzny, Wielkopolski, a także z Mazowsza. Warto sprawdzać rozkłady jazdy na bieżąco, ponieważ przewoźnik co jakiś czas aktualizuje trasy.

Miejscowości docelowych jest kilkadziesiąt na linii Międzyzdroje – Władysławowo co generuje wiele możliwości wyjazdowych.

Dla wygody pasażerów przewoźnik udostępnia kursy poranne jak i nocne realizowane od wiosny po początek jesieni. Lider stawia na komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego też oferuje przejazdy wygodnymi autokarami posiadającymi klimatyzację, minibarek oraz regulowane fotele. Rejsy obsługiwane są przez wykwalifikowany personel chętny do udzielenia pomocy.

Zakupu biletu możemy dokonać korzystajać w wyszukiwarki biletów lub telefonicznie pod numerem infolinii: 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

Wybrane trasy Lider: