Wyszukaj połączenie i kup bilet

Codzienne połączenia Sindbad na trasie Polska - Anglia od 04-02-2023

Victoria Coach StationPolski lider rynku przewozów autokarowych, firma Sindbad, ogłasza uruchomienie nowej, codziennej linii między Polską a Anglią, która rozpocznie swoją działalność od 1 lutego 2023 roku. Nowa trasa obejmie obsługę ponad 220 przystanków w Polsce oraz 7 miast w Anglii, w tym m.in. Folkestone/Dover, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry i Birmingham.

Aby ułatwić planowanie podróży, firma Sindbad dostosowuje godziny obsługi wszystkich przystanków, zarówno po stronie polskiej, jak i angielskiej. Połączenia będą realizowane z przesiadką w Dortmundzie. Nowe rozkłady jazdy oraz możliwość zakupu biletów są już dostępne na stronie internetowej www.Transpomat.pl po wpisaniu miasta wyjazdu i przyjazdu, oraz wprowadzeniu daty wyjazdu po 04-02-2023.

Autokary Sindbad będą odjeżdżały z Londynu z nowego przystanku Victoria Coach Station - Departures Hall, natomiast przyjazdy do Londynu od 1 lutego 2023 roku będą realizowane na przystanek Victoria Coach Station - Arrivals Hall, który znajduje się około 500 metrów od dotychczasowego.

Jako lider branży przewozów autokarowych, firma Sindbad dba o swoich klientów i zapewnia im najwyższą jakość usług. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z przepisami obowiązującymi w kraju docelowym oraz ewentualnymi ograniczeniami w możliwości przekraczania granicy przed wyjazdem. Przewoźnik zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w ofercie lub odwoływania kursów z przyczyn niezależnych. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.transpomat.pl/blog/nowe-rozklady-jazdy-sindbad-polska-wielka-brytania-trasa-05ex-anglia